AIREX® fitnesa un vingrošanas paklājiņi

Airex vingrošanas paklājiņi

Vai jums ir nepieciešams vingrošanas vai jogas paklājiņš? AIREX® zīmola vingrošanas paklājiņi ir lieliska izvēle – tie ir viegli, ērti un neslīdoši. AIREX® vingrošanas paklājiņi ir pieejami dažādās formās, izmēros un krāsās – paredzēti priekš ikviena lietotāja. AIREX® zīmols nāk no Šveices un var lepoties ar 70 gadus ilgu pieredzi vingrošanas paklājiņu ražošanā. AIREX® tika patentēts 1952. gadā un kopš tā laika piedāvā augstākās kvalitātes fitnesa un vingrošanas paklājiņus, kā arī citus produktus.

Izdevīgi
62,25 
Izdevīgi
129,95 
Izdevīgi
229,95 
Izdevīgi
129,95 

 

Airex vingrošanas paklājiņi

Kādi ir plusi AIREX® vingrošanas paklājiņiem?

  • AIREX® vingrošanas paklāji ir izturīgi un neslīdoši (pretslīdes). Pie saudzīgas lietošanas AIREX® produkti kalpo ilgus gadus, un pat pēc vairāku gadu lietošanas nav nekādu pazīmju par paklājiņa nolietošanos. Vingrošanas paklājiņu materiāls ir veidots tā, lai tas neslīdētu. Zemākas kvalitātes vingrošanas paklājiņiem var arī nebūt šīs pretslīdes tehnoloģijas. Mūsu profesionālā pieredze liecina, ka AIREX® produktiem ir tiešām lieliska pretslīde. AIREX® paklājiņi ir neslīdoši un stabili – tas ļauj veikt vēlamos vingrinājumus ar maksimālu komfortu un efektivitāti. Vingrošanas paklājiņš, kas viegli izkustas vai slīd, rada neērtības vai pat risku paslīdēt, piemēram, veicot vingrinājumus stāvus vai līdzsvara vingrinājumus. Ar AIREX® vingrošanas paklājiņiem šādas problēmas noteikti nebūs.
  • AIREX® produkti ir mīksti, ērti un nodrošina lielisku amortizāciju. Iegādājoties vingrošanas paklājiņu, ir jāpievērš uzmanība, lai paklājiņš būtu ērts, mīksts un nodrošinātu nepieciešamo amortizāciju. Nevar būt nekas sliktāks, ja vingrošanas paklājiņš nenodrošina nepieciešamo amortizāciju. Tirgū ir arī pieejami vingrošanas paklājiņi, kurus izmantojot, ceļi vai elkoņi tomēr atduras pret cieto grīdu. Tas rada ļoti lielu diskomfortu un tādējādi ir liela ticamība, ka Jūs negribēsiet vingrot ar šādas zemas kvalitātes paklājiņu. Tādēļ AIREX® zīmols ir pievērsis īpašu uzmanību, lai AIREX® vingrošanas paklājiņi nodrošinātu maksimālu komfortu un amortizāciju. AIREX® produkti atvieglo vingrošanu locītavām, cīpslām un muskuļiem. AIREX® produkti ir izgatavoti no unikāla slēgtu šūnu materiāla, kas izstrādāts, pamatojoties uz daudzu gadu pētījumiem. Šis materiāls ļauj paklājiņiem absorbēt ķermeņa siltumu, padarot tos īpaši ērtus un mīkstus lietošanai. AIREX® produkti sastāv no līdz 96% gaisa, kas padara tos unikālus visā pasaulē.
  • Ādai draudzīgi un viegli tīrāmi – AIREX® produkti ir ideāli izstrādāti arī uzglabāšanai un tīrīšanai, kad tie netiek izmantoti – tos ir viegli tīrīt, dezinficēt un sarullēt uzglabāšanai. Tos var tīrīt ar izsmidzināmo dezinfekcijas līdzekli vai parastu ūdeni un pārslaucīt ar lupatu. Airex paklāji ir izgatavoti no tiešām unikāla materiāla (slēgtu šūnu materiāls), kas ir radīts tā, lai pēc paklājiņa lietošanas neveidotos baktēriju un pelējuma veidošanās.

Kā pasaules tirgus līderis, AIREX® zīmols tiecas uz pirmklasīgu produktu kvalitāti, lai fitnesa, sporta un rehabilitācijas vajadzībām būtu pieejami visaugstākās kvalitātes produkti.  AIREX® zīmols nepārtraukti attīsta produktu līniju un piedāvā ne tikai vingrošanas un jogas paklājiņus, bet arī līdzsvara virsmas – piemēram, AIREX® Balance Pad un AIREX® Balance Beam. AIREX® zīmola produkti ir tiešām lieliskas kvalitātes un ir pieejami dažādos materiālos, izmēros, biezumos un krāsās – paredzēti ikvienam lietotājam.

Airex Balance Pad līdzsvara virsmas
Airex Balance Pad Elite – līdzsvara virsmas

Ieteicamie produkti

Izdevīgi
Populāra prece
89,00 
Izdevīgi
65,95 
Izdevīgi
Populāra prece
145,00 
Izdevīgi
59,90 79,95 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *