Apmeklē GYM? Tev vajag šos 3 produktus!

sporta zāles inventars

Ja vēlies ātri un efektīvi sasniegt savus fitnesa mērķus, ir svarīgi izmantot pareizos rīkus. Nav svarīgi vai jau gadiem ilgi apmeklē sporta zāli vai tikai nesen sāki savu fitnesa ceļojumu, jau laicīgi iegādājoties svarīgāko inventāru, izdarīsi sev lielu pakalpojumu.

Šajā rakstā mēs aplūkosim trīs noderīgākos produktus visiem sporta zāles apmeklētājiem. Šie produkti ne tikai uzlabo jūsu treniņu pieredzi, bet arī samazina traumu risku un uzlabo atjaunošanos pēc treniņiem, kas palielina vispārējo treniņu efektivitāti.

Sāksim izpētīt, kāpēc šie trīs produkti ir obligāti ikvienam fitnesa entuziastam.

Masāžas pistole

Masāžas pistoles ir noderīgs rīks, lai atvieglotu muskuļu sāpes, uzlabotu asinsriti un palīdzētu atveseļošanās procesā pēc treniņiem.

Labs uzturs, pareizs atpūtas režīms un izplānots treniņu plāns būs galvenie faktori, kas nodrošinās veselīgu dzīvesveidu un efektīvus treniņu rezultātus. Ja papildus tam veiksiet arī regulāras masāžas ar masāžas pistoli, tad arī samazināsiet ilgtermiņa muskuļu traumu iespēju.

Starp citu, masāžas pistoles izmantošana ir ļoti patīkams process, tāpēc tās iekļaušana rutīnā būs nevis papildus slogs, bet gan vairāk kā apbalvojums pēc laba treniņa.

Mūsu veikalā ir pieejamas masāžas pistoles no labākajiem zīmoliem:

Kompresijas apģērbs

Kompresijas apģērbs un ortozes mazina sāpes, stabilizē, atslogo un veicina dzīšanas procesus. Vai šie iemesli neizklausās gana labi, lai savā sporta zāles ekipējumā iekļautu kādu kompresijas apģērba vienību?

Kompresijas apģērbs var būt noderīgs, lai uzlabotu jūsu treniņu rezultātus un samazinātu traumu risku. Galvenie ieguvumi ir šādi:

  1. Uzlabota asins cirkulācija: Kompresijas apģērbs var palīdzēt uzlabot asins cirkulāciju, jo saspiež muskuļus un veicina asins plūsmu. Tas var novērst muskuļu nogurumu un uzlabot atveseļošanos pēc treniņiem.
  2. Mazāks muskuļu vibrācijas līmenis: Treniņu laikā muskuļi vibrē un tiek pakļauti stresam. Kompresijas apģērbs var samazināt muskuļu vibrācijas līmeni, kas var palīdzēt novērst muskuļu sāpes un saišu traumas.
  3. Atbalsts un stabilizācija: Kompresijas apģērbs var nodrošināt papildu atbalstu un stabilizāciju locītavām un muskuļiem, kas var palīdzēt samazināt risku iegūt traumas vai sastiept muskuļus.
  4. Ātrāka atveseļošanās: Pēc treniņiem kompresijas apģērbs var palīdzēt uzlabot atveseļošanos, novērst muskuļu sāpes un iekaisumu, jo tas var veicināt asins un limfas plūsmu.
  5. Komforts un elastība: Kompresijas apģērbs ir izgatavots no elastīga materiāla, kas sniedz komfortu un elastību treniņu laikā.

Mūsu veikalā ir pieejams kompresijas apģērbs un ortozes no labākajiem zīmoliem:

Ortozes un kompresijas apģērbs

Rokas kompresijas ortoze ”compression sleeve”

36,74 

Ortozes un kompresijas apģērbs

Apakšstilba atbalsta ortoze

39,40 

Ortozes un kompresijas apģērbs

Active Ankle® AS1 PRO™ (potītes ortoze)

47,00 

Ortozes un kompresijas apģērbs

Ceļgala ortoze – Cramer Patellar Support

29,90 

Vingrošanas gumijas

Ikvienam sporta zāles entuziastam šad tad sanāk izlaist kādu treniņu dēļ sporta zāles nepieejamības. Šeit var nākt palīgā vingrošanas gumijas, kas ir noderīgas ne tikai iesildoties treniņiem, bet ar tām arī var veikt pilnvērtīgus treniņus jebkurā vietā!

Šeit ir daži veidi, kā vingrošanas gumijas var izmantot:

  1. Stiprinošie vingrinājumi: Vingrošanas gumijas var izmantot, lai veiktu dažādus muskuļu stiprināšanas vingrinājumus.
  2. Mobilitātes un elastības treniņi: Vingrošanas gumijas var palīdzēt uzlabot mobilitāti un elastību, veicot dažādus vingrinājumus, kas paplašina kustību diapazonu un veic muskuļu iestiepšanu.
  3. Stabilitātes treniņi: Vingrošanas gumijas var izmantot, lai uzlabotu ķermeņa stabilitāti un līdzsvaru.
  4. Rehabilitācijas un atjaunošanas vingrinājumi: Vingrošanas gumijas var izmantot arī rehabilitācijas un atjaunošanas treniņos, palīdzot atgūties no traumām un uzlabojot muskuļu spēku un elastību pēc traumām vai operācijām.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *