Airex Balance Pad Cloud līdzsvara virsma

69,99 

Līdzsvara virsma Airex Balance Pad Cloud rada vēl intensīvāku līdzsvara stimulu, jo tā ir daudz nestabilāka par jebkuru citu AIREX® Balance-pad produktu. Šīs īpašības ir pateicoties Cloud mazākajam blīvumam putu sastāvā. Cloud ir uzlabotā versija, un to izmanto sportisti un lietotāji ar perfektu līdzsvaru. Līdzsvara virsmas rievotais reljefs abās pusēs ļauj ērti un neslīdoši pildīt visdažādākos vingrinājumus.
Ar Airex Balance Pad Cloud treniņa laikā tiek patīkami masētas pēdu refleksu zonas un tiek stimulēta ķermeņa proprioceptīvā uztvere. Palielināts materiāla blīvums ar ļoti mīkstu tekstūru pastāvīgi liek ķermenim veikt kompensējošas kustības. Ar šīm īpašībām Balance Pad Cloud ir neaizstājams trenažieris. Airex Balance Pad Cloud izmērs ir 48 x 41 x 6 cm, kas ir ideāli piemērots jebkuram treniņam. Airex Balance Pad Cloud ir mīkstie un amortizējošs – tas maigi absorbē triecienus, lai novērstu traumas. Ārpus sporta zāles to var lieliski izmantot arī dārzā,  virtuvē, vai bēniņos  — visur, kur nepieciešama amortizācija. Uz tā var arī ērti sēdēt.
Tāpat kā visi AIREX Balance produkti, Balance Pad Cloud paliek higiēniski tīrs, pateicoties slēgto šūnu putām un tā antibakteriālajai virsmai. Tomēr, ja tas ir netīrs, pēc lietošanas ir nepieciešams tikai noskalot ar tīru ūdeni. Vienkārši nokratiet lieko un ļaujiet nožūt.
Produkta apraksts:
  • Ļoti augsta efektivitāte sensoromotorās koordinācijas treniņā
  • Rada vēl intensīvāku līdzsvara efektu
  • Mīksts un amortizējošs līdzsvara spilvens
  • Īpašu krāsu dizains
  • Izmērs: 48 x 41 x 6 cm

Ir noliktavā

SKU: BALANCEPADELIRTCL Kategorija: , Birkas: , ,