Kā mazie krosteipi var palīdzēt pret sāpēm?

Krosteipi

Krosteipi – kas tie tādi ir?

Mazie krosteipi piedāvā inovatīvu ārstēšanas metodi, nodrošinot akupunktūrai vai akupresūrai līdzīgu ārstēšanu, neizmantojot adatas. Krosteipus izmanto pie triggerpunktu, akupunktūras punktu, saspringtu muskuļu, galvassāpju, sāpošu locītavu ārstēšanas. Krosteipošanas metode tika izstrādāta Āzijā, galvenokārt Korejā un Japānā. Pamazām tā ir kļuvusi populāra arī Rietumu medicīnā. Šī metode tiek balstīta uz senās tradicionālās ķīniešu ārstniecības bāzes – piemēram, enerģijas meridiānas punktiem. Sāpju punkti un triggerpunkti var aizkavēt ķermeņa elektromagnētisko plūsmu, tādējādi radot bioelektriskā līdzsvara traucējumus. Krosteipi savukārt ir radīti, lai šo bioelektrisko un elektromagnētisko plūsmu traucējumus novērstu.

Kā krosteipi var palīdzēt?

Krosteipi ir izgatavoti no speciāla, jauktu šķiedru materiāla un tiek piestiprināti pie speciāla pamatnes papīra. Noņemot krosteipu no pamatnes papīra, tas tiek elektrostatiski aktivizēts, tādējādi kļūstot gatavs pielietotajai krosteipošanas terapijai. Elektrostatiski uzlādēts krosteips tiek uzklāts uz sāpošajiem punktiem, piemēram, triggerpunktiem vai akupunktūras punktiem, lai stimulētu šos sāpju punktus. Uzklātais krosteips lēnām atbrīvo šo elektrostatisko enerģiju.

Āda ir lielākais cilvēka orgāns – ādā ir arī liels daudzums dažādu receptoru un nervu galu, kas savienojas ar smadzenēm un iekšējiem orgāniem. Šie receptori un nervu gali pārsūta dažādu informāciju, tai skaitā arī sensoro un sāpju informāciju. Tādējādi krosteipošanas metode ir radīta, lai ārstētu sāpes uz bioelektriskās un elektromagnētiskās plūsmas pamata. Saspringti muskuļi, triggerpunkti, traumas vai rētas var negatīvi ietekmēt ķermeņa bioelektriskās plūsmas darbību – tādējādi radot pastiprinātu sāpju sajūtu.

Krosteipošanas metodes var palīdzēt mazināt sāpes, novērst ķermeņa bioelektriskās un elektromagnētiskās plūsmas disfunkciju, uzlabot limfas šķidruma plūsmu, un uzlabot muskuļu tonusu. Pietam šī metode ir pavisam nekaitīga, tā nesatur nekādas aktīvas sastāvdaļas vai medikamentus. Krosteipi ir ūdensizturīgi un tos var izmantot vairākas dienas bez jebkādiem ierobežojumiem, tai skaitā var peldēt un iet dušā.

Ieteicamie produkti

20,00 
Populāra prece

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *