Ir kāds jautājums par precēm vai nepieciešama konsultācija?

Rakstiet mums uz info@fiziopreces.lv.

Mūsu konsultanti sniegs visu vēlamo informāciju par pieejamajām precēm. Apskatiet arī “Biežāk uzdotie jautājumi” sadaļu zemāk.

 

IK AC Fizio

Reģ.nr.: 40002209858

Juridiskā adrese: Mirdzas Ķempes iela 9-60, LV-1014, Rīga.

Biroja adrese: Rāmuļu iela 1 k-1, LV-1005, Rīga.

E-pasts: info@fiziopreces.lv

Tālr.: +371 24222158

Darba laiks: P.-Pk. 8:00 – 17:00

 

Biežāk uzdotie jautājumi

Jā, Mēs piedāvājam preču piegādi visā Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. Preces Mēs piegādājam ar Omniva, DPD vai Venipak pakomātiem vai Venipak kurjeru. Par piegādes maksu lasīt sadaļā Piegāde. 

 

Ja pasūtītā prece ir pieejama veikalā uz vietas, izsūtīsim to 1 darba dienas laikā. Ja pasūtītā prece ir Mūsu noliktavā, izsūtīsim to 1-2 darba dienu laikā. Preces, kas ir pieejamas ražotāja noliktavā, būs gatavas saņemšanai vai tiks piegādātas 7-14 dienu laikā, atkarībā no izvēlētās piegādes metodes.

Tiklīdz prece ir izsūtīta no Mūsu veikala, preces piegāde ar DPD/Venipak pakomātiem vai DPD/Venipak kurjeru parasti notiek 2 – 5 darba dienu laikā.

Jā, vairākas preces ir iespējams pasūtīt tieši priekš Jums. Vairākas preču kategorijas, kā, piemēram, masāžas kušetes vai zviedru sienas, tiek ražotas uz pasūtījuma pēc klienta vēlmēm. Rakstiet mums uz info@fiziopreces par sev interesējošiem produktiem!

Piegādi veicam ar Omniva, DPD vai Venipak pakomātu vai DPD/Venipak kurjera starpniecību. Nopērkot preci, uzrādiet Jūsu izvēlēto piegādes veidu un norādiet tuvākā pakomāta vai piegādes adresi, kurā vēlaties saņemt savu pasūtījumu. Pasūtījumiem, kuru kopējā pirkumu vērtība ir virs 60 EUR, piegāde ar Omniva, DPD vai Venipak pakomātu Latvijas teritorijā ir bez maksas. Pasūtījumiem zem 60 EUR vērtībā tiek piemērota piegādes maksa: DPD pakomāta sūtījumiem piegādes maksa ir 2,95 EUR, Omniva un Venipak pakomāta sūtījuma maksa ir no 4,00 EUR, DPD/Venipak kurjera piegādei 7,00 EUR.

 

Jā, preces Mēs izsūtam ar DPD vai Venipak kurjera starpniecību uz visām Eiropas Savienības dalībvalstīm. Tomēr piegādes maksa atšķiras no vietējiem Latvijas, Lietuvas un Igaunijas sūtījumiem. Ja Jūs vēlaties veikt sūtījumu uz Eiropu, rakstiet mums ar Jums interesējošām precēm uz info@fiziopreces.lv

Apmaksu var veikt ar maksājumu kartēm Mastercard vai Visa, maksājot ar Swedbank, SEB, Citadele, Luminor interneta banku, vai veicot tiešo bankas pārskaitījumu uz mūsu kontu, iepriekš saņemot priekšapmaksas rēķinu.

Rēķins tiks nosūtīts uz Jūsu norādīto e-pasta adresi, un tas ir jāapmaksā līdz norādītajam datumam un laikam. Apmaksa ir jāveic uz Mūsu norādīto bankas kontu, kas ir norādīts e-pastā.

Jā, Mūsu mērķis ir nodrošināt klientiem drošu un uzticamu iepirkšanos Mūsu internetveikalā Fiziopreces.lv. Mēs esam nodrošinājuši, ka internetveikalā norādītā informācija par pieejamajām precēm un Mūsu uzņēmumu ir korekta, bez maldības, viltus vai spaidiem. Sniegtā informācija par preces galvenajām īpašībām ir skaidra un saprotama. Mājaslapā ir norādīta informācija par Mūsu uzņēmumu, reģistrācijas numurs, un juridiskā adrese, kas ir pārbaudāma Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrā vai www.lursoft.lv datubāzē. Jebkādu jautājumu gadījumā Jūs varat ar Mums sazināties darba laikā, izmantojot sniegto kontaktinformāciju. Jums ir pieejama visa nepieciešamā informācija par: Privātuma politiku, Atgriešanas politiku, Maksājumiem, Piegādi, Distances līgumu.

Vairāk informācijas par to, kā izvēlēties drošu iepirkšanos internetveikalā var atrast
Patērētāju tiesību aizsardzības centra mājaslapā
, spiežot uz norādīto linku.

 

Mūsu uzņēmums ir reģistrēts kā IK ”AC Fizio ar reģistrācijas numuru: 40002209858. Juridiskā adrese: Mirdzas Ķempes iela 9-60, LV-1014, Rīga. 

 

Jums ir 14 kalendārās dienas, no brīža, kad saņēmāt preci, lai to atgrieztu. Ja vēlaties preci atgriezt, tai ir jābūt nelietotai, ar oriģinālajām etiķetēm, un tādā pašā stāvoklī, kādu to saņēmāt. Precei ir jābūt oriģinālajā iepakojumā. Jums ir jābūt pirkumu apliecinošam dokumentam, kā arī jāpievieno preču atgriešanas forma
(lejupielādēt preču atgriešanas formu)

 

Nē, Mēs piedāvājam iepirkšanos tikai internetveikalā.

Jā! Vairākas preces tiek izgatavotas uz pasūtījuma, piemēram, masāžas kušetes un zviedru sienas, tādēļ tās ir iespējams pasūtīt. Ja Jums interesē preces, kas nav pieejamas uz vietas vai nav noliktavā, rakstiet mums uz epastu – info@fiziopreces.lv

Kad Fiziopreces.lv internetveikals saņems atgriezto preci, tā tiks apskatīta un Jūs tiksiet informēti, ka Jūsu atgrieztā prece ir saņemta. Fiziopreces.lv interneta veikala administrācija Jūs informēs par to, vai nauda tiks atgriezta uzreiz pēc saņemtās preces apskatīšanas. Ja Jūsu atgrieztā prece tiks apstiprināta, Fiziopreces.lv interneta veikals atgriezīs Jūsu precēm samaksāto naudu, izmantojot to pašu maksājumu metodi. Jūs saņemsiet naudas atmaksu dažu dienu laikā, atkarībā no izmantotās bankas. Sūtīšanas izmaksas atgrieztajām precēm sedz klients. Preču piegādes izmaksas netiek atgrieztas. Saņemot naudas atmaksu, tiks atrēķinātas piegādes izmaksas.

Jā, pirkumus vērtībā no 100EUR ir iespējams noformēt uz līzingu sadarbībā ar Aizdevums.lv. Vairāk par līzinga iespējām var uzzināt sadaļā –
Līzinga nosacījumi.
Lai noformētu pirkuma līzingu – rakstiet uz info@fiziopreces.lv

Neredziet savu jautājumu sarakstā?

Rakstiet mums uzinfo@fiziopreces.lv, un mēs Jums atbildēsim pēc iespējas drīzāk.