Rokas kompresijas ortoze ”compression sleeve”

33,40 

Germānija kompresijas rokas ortozes samazina roku nogurumu un pietūkumu, un to izgatavošanai izmanto novatoriskas dabiskās šķiedras, lai uzlabotu valkātāja vitalitāti un funkcionalitāti. Dažādas pakāpes kompresija stimulē lokālo asinsriti, samazina pietūkumu un paātrina atlabšanu, bet unikālais pretslīdes dizains garantē izcilu piegulšanu rokas augšdelmam vai apakšdelmam gan vīriešiem, gan sievietēm. Auduma elpojošās un dezodorējošās īpašības padara ortozes lieliski piemērotas lietošanai dažādu intensīvu fizisko aktivitāšu laikā, piemēram, krosfita, svarcelšanas, basketbola, futbola, volejbola, softbola, pārgājienu, vieglatlētikas, vingrošanas un citu aktivitāšu laikā.

  • Īpašs dizains. Teicami piemērots vīriešiem un sievietēm un nodrošina augšdelma un apakšdelma kompresiju ar pretslīdes efektu.
  • Uzlabo noturību. Pakāpenisks atbalsts stimulē lokālo asinsriti, mazina pietūkumu un paātrina atveseļošanos.
  • Inovatīvas šķiedras. Oglekļa un germānija daļiņas stimulē lokālo asinsriti. Aktīvie elementi germānijs un ogleklis ir pusvadītāji, kurus stimulē organisma lokālais siltums un kuri iedarbojas tūlīt pēc produkta uzvilkšanas.
  • Uzlabo funkcionālās spējas. Lieliski piemērota, nodarbojoties ar krosfitu, svarcelšanu, basketbolu, futbolu, volejbolu, softbolu, vieglatlētiku, vingrošanu, dodoties pārgājienos un citām aktivitātēm.