fasciq

fasciq – iastm FASCIJAS NAŽI UN VAKUMA BANKAS

FASCIQ® zīmols ir raksturojams ar augstu kvalitāti un vienkārši pielietojamiem fascijas masāžas rīkiem. FASCIQ® piedāvā dažādus rīkus IASTM tehnikas veikšanai, silikona vakuma bankas, flosbandus, fascijas masāžas ruļļus un bumbiņas. FASCIQ® zīmols savu produkciju ir radījis priekš fascijas terapijas. Fascija ir saistaudu tīkls dažādās formās un struktūrās, kas aptver muskuļu sistēmas un daudzus orgānus. Fascija ir arī nervu galu vieta, tādējādi padarot fasciju par lielāko maņu orgānu. Šeit arī bieži vien ir viens no galvenajiem sāpju avotiem. Šī iemesla dēļ FASCIQ® koncentrējas uz fasciju instrumentiem, kas paredzēti relaksācijai, pašsajūtas uzlabošanai, sāpju mazināšanai, kā arī, kas ir svarīgi – uzlabotam sportiskajam sniegumam.

IASTM tehnika – fascijas naži.

FASCIQ® piedāvājumā ir dažādi IASTM rīki, jeb latviešu valodā saucamie fascijas naži. Tie ir izgatavoti no augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda, ko profesionāls terapeits izmanto “mīksto audu” un triggerpunktu ārstēšanā.

Silikona vāka bankas.

FASCIQ® silikona vāka bankas ir radītas priekš fascijas tensijas mazināšanas, sāpju mazināšanas un asins cirkulācijas uzlabošanas. Banku terapija arī veicina ātrāku ķermeņa toksīnu izvadīšanu. FASCIQ® piedāvājumā ir arī speciāls vasks un krēms, kuri tiek izmantoti kombinācijā ar vakuma bankām un IASTM nažiem, lai uzlabotu terapijas efektu.

Masāžas ruļļi un bumbiņas.

FASCIQ® masāžas ruļļi un masāžas bumbiņas ir lieliski rīki priekš pašmasāžas veikšanas.

Flossband.

FASCIQ® flossband ir speciāli rīki priekš locītavu un fascijas mobilizācijas tehnikas veikšanas.

Fasciq silikona vakuma bankas1
Fasciq fascijas naži IASTM
Fasciq silikona vakuma bankas

Plašs FASCIQ® fascijas masāžas rīku produktu klāsts ir Mūsu veikalā Fiziopreces.lv. Mēs cenšamies strādāt pie tā, lai mūsu klientiem būtu iespēja iegādāties vispilnīgāko un labāko fizioterapijas produktu klāstu par vislabākajām cenām. Pasūtījuma veikšana Fiziopreces.lv mājaslapā ir vienkārša un ātra. Mēs piedāvājam norēķināties tiešsaistes režīmā, izmantojot Jūsu kredītkarti vai ar bankas pārskaitījumu. Pastāvīgajiem Fiziopreces.lv ir arī iespēja iegūt papildus informāciju par labākajiem darījumiem un atlaidēm.

Mēs esam vienmēr gatavi Jums palīdzēt, ja Jums ir kādi interesējoši jautājumi.

Fasciq produkti