Pulsaar plaukstas locītavas ortoze

32,74 

Pielāgojamā plaukstas locītavas atlabšanas ortoze ir paredzēta noguruma mazināšanai, stabilizējot un balstot plaukstas locītavu. Atbalstam, ko nodrošina novatoriskas šķiedras ar iestrādātām oglekļa un germānija daļiņām, izmanto Infra Reflect tehnoloģiju, lai stimulētu lokālo asinsriti un paātrinātu problemātisku plaukstas locītavu atlabšanu. Ortozes elpojošais 3D dizains ļauj lietotājam nēsāt ortozi stundām ilgi, jo tā nerada diskomfortu vai smakas. Viena no ortozes priekšrocībām ir dažādas pakāpes kompresija, kas garantē ērtumu un ciešu ortozes pielāgošanos ķermenim un ļauj veikt dažādas kustības, kas nepieciešamas sportošanas, transportlīdzekļa vadīšanas, riteņbraukšanas vai citu āra aktivitāšu laikā.

  • Paredzētais pielietojums. Nodrošina lielisku atbalstu, uzlabojot muskuļu izturību un paātrinot atlabšanu.
  • Piemērotība ikdienas lietošanai. Pateicoties 3D gaisu caurlaidīgām šķiedrām, plaukstas pamata ortozi var valkāt vairākas stundas.
  • Inovatīvas šķiedras. Oglekļa un germānija daļiņas stimulē lokālo asinsriti, mazinot sāpes un paātrinot atlabšanu. Aktīvie elementi germānijs un ogleklis ir pusvadītāji, kurus stimulē organisma lokālais siltums un kuri iedarbojas tūlīt pēc produkta uzvilkšanas.
  • Lieliski piemērota visiem sporta veidiem. Atbalsts nodrošina plaukstas pamata ortozes drošu fiksāciju. Lieliski piemērota, nodarbojoties ar sportu, vadot automašīnu, braucot ar velosipēdu un iesaistoties citās āra aktivitātēs.