Pulsaar elkoņa ortoze

37,03 

Bambusa kokogļu un germānija elkoņa ortoze ir paredzēta noguruma mazināšanai, traumu koriģēšanai un elkoņa locītavas veselīgas funkcionalitātes uzturēšanai. Modernais 3D dizains nodrošina vieglu kompresiju siltumam un stimulē lokālo asinsriti, bet novatoriskās šķiedras uzlabo komfortu, absorbējot lieko mitrumu un izmantojot bambusa kokogļu dabiskās dezodorējošās īpašības. Ortozes kompresija un pretslīdes dizains garantē drošu nēsāšanu, pastāvīgi nodrošinot atbalstu pat intensīvu sporta un citu aktivitāšu laikā.

  • Paredzētais pielietojums. Ortoze nodrošina vieglu sildošu atbalstu kā arī stimulē lokālo asinsriti. Ortoze ir veidota tā, lai novērstu vai dziedētu traumas, taču to ieteicams lietot regulāri, lai uzlabotu elkoņa vispārējo funkcionētspēju.
  • Piemērota lietošanai ikdienā. Augstas kvalitātes elkoņa ortoze ir veidota tā, lai tā precīzi un ērti piekļautos elkoņa locītavai. Tā ir lieliski piemērota cilvēkiem, kuri regulāri vingrina elkoņa locītavu.
  • Inovatīvas šķiedras. Oglekļa un germānija daļiņas stimulē lokālo asinsriti, mazinot stīvumu un paātrinot atlabšanu. Aktīvie elementi germānijs un ogleklis ir pusvadītāji, kurus stimulē organisma lokālais siltums un kuri iedarbojas tūlīt pēc produkta uzvilkšanas.
  • Lieliski piemērota visiem sporta veidiem. Pateicoties atbalstam un pretslīdes efektam, elkoņa ortoze paliek droši fiksēta pat ļoti spēcīgu locītavas kustību laikā. Ortoze ir lieliski piemērota tādām aktivitātēm kā basketbols, teniss, treniņi un intensīva vingrošana.