Zviedru sienas

Augstas kvalitātes zviedru sienas.

PTC Sport zīmols ražo zviedru sienas, kuras ir daudzfunkcionālas, īpaši izturīgas un piemērotas visu vecumu cilvēkiem. Zviedru sienas var tikt izmantotas skolas sporta zālē, trenažieru zālē, fizioterapijas un rehabilitācijas centros, gan arī mājās. Zviedru sienas var izmantot visa ķermeņa iesildīšanai vai trenēšanai – nostiprināt roku, kāju un muguras muskuļus, kā arī uzlabot locītavu mobilitāti.

PTC Sport zīmols uzsver, ka zviedru sienas ir īpaši ieteicamas priekš bērniem, jo tās ir drošas lietošanā un var palīdzēt pie daudziem stājas traucējumiem vai muskuļu disbalansa gadījumiem.

Zviedru sienas ir izgatavotas no dižskābarža masīvkoka, savukārt pakāpienu stieņi ir izgatavoti no priedes koka, kas garantē lielisku izturību līdz pat 200kg. Pakāpienu stieņi ir gludi, nodrošina lielisku satvērienu un aizsargā rokas no paslīdēšanas. PTC Sport zviedru sienas var lietot ne tikai bērni, bet arī pieaugušie dēļ to izcilās kvalitātes.
Kā izvēlēties atbilstošu zviedru sienu?
Izvēloties perfektu zviedru sienu, ir jāizvērtē nepieciešamo augstumu un platumu. PTC Sport zviedru sienas ir pieejamas 3 dažādos platumos – 70cm, 80cm un 90cm, kā arī 6 dažādos augstumos – 195cm, 215cm, 220cm, 230cm, 240cm un 250cm. Tas kas nozīmē, ka katrs atradīs sev piemērotāko zviedru sienas izmēru.
Zviedru sienas komplektam ir visi nepieciešamie piederumi, piemēram, furnitūra un instrukcijas.

PTC Sport zīmola izgatavotās zviedru sienas ir pieejamas Mūsu veikalā Fiziopreces.lv. Mēs cenšamies strādāt pie tā, lai mūsu klientiem būtu iespēja iegādāties vispilnīgāko un labāko fizioterapijas produktu klāstu par vislabākajām cenām. Pasūtījuma veikšana Fiziopreces.lv mājaslapā ir vienkārša un ātra. Mēs piedāvājam norēķināties tiešsaistes režīmā, izmantojot Jūsu kredītkarti vai ar bankas pārskaitījumu. Pastāvīgajiem Fiziopreces.lv ir arī iespēja iegūt papildus informāciju par labākajiem darījumiem un atlaidēm.

Zviedru siena

Mēs esam vienmēr gatavi Jums palīdzēt, ja Jums ir kādi interesējoši jautājumi.

PTC Sport ziedru sienas