Cramer sporta medicīnas preces

Cramer – sporta medicīnas pionieri.

Cramer zīmols ir dibināts tālajā 1918. gadā. gadā ASV, kad zīmola dibinātāji brāļi Čaks un Frenks Krameri (Chuck and Frank Cramer) sāka mājās gatavot un pārdot sporta teipu produktus treneriem. Tad arī radās Cramer zīmols – viņu mammas virtuvē, un tā viņi kļuva par sporta medicīnas pionieriem. Čaks un Frenks virzīja uzņēmumu uz priekšu ar smagu darbu, godīgumu un apņemšanos ieviest jaunus, inovatīvus produktus. Vairāk nekā gadsimtu vēlāk – Cramer joprojām ir uzticīgs šīm saknēm, un zīmola galvenā mītne joprojām atrodas tur, kur agrāk bija pirmā Cramer ēka – Gārdnerā, Kanzasā, ASV.

Cramer zīmols ir raksturojams ar visaugstāko produktu kvalitāti, jo produktu izgatavošanā tiek liktas iekšā zināšanas un tiek izmantoti vismodernākie pieejamie materiāli, lai radītu produktus, ko izstrādājuši sporta pasaules profesionāļi. Kā saka Cramer zīmols: ” Patiesībā daudzi no mums šeit, Cramer, ir sertificēti sporta treneri”. Tāpēc nav pārsteigums, ka Cramer produkti atbilst sporta treneru, sporta medicīnas speciālistu un visu vecumu un prasmju līmeņu sportistu vajadzībām. Pie Cramer zīmola pieder arī tādi plaši zināmi zīmoli, kā Biofreeze, Active Ankle systems, Theraband.

Cramer sporta medicīnas preces
Cramer sporta medicīnas preces
Cramer sporta medicīnas preces

Plašs Cramer zīmola produkcijas klāsts ir Mūsu veikalā Fiziopreces.lv. Mēs cenšamies strādāt pie tā, lai mūsu klientiem būtu iespēja iegādāties vispilnīgāko un labāko fizioterapijas produktu klāstu par vislabākajām cenām. Pasūtījuma veikšana Fiziopreces.lv mājaslapā ir vienkārša un ātra. Mēs piedāvājam norēķināties tiešsaistes režīmā, izmantojot Jūsu kredītkarti vai ar bankas pārskaitījumu. Pastāvīgajiem Fiziopreces.lv ir arī iespēja iegūt papildus informāciju par labākajiem darījumiem un atlaidēm.

Mēs esam vienmēr gatavi Jums palīdzēt, ja Jums ir kādi interesējoši jautājumi.

Cramer produkti