Pulsaar 3D adīta ceļgala ortoze S-SUPPORT

44,35 

3D ceļgala trikotāžas ortoze ir izstrādāta, lai mazinātu sāpes un sāpīgumu locītavās un veicinātu vispārējo atlabšanu no ceļgalu traumām. Trīsdimensiju aušanas tehnoloģija un elpojošās šķiedras padara ceļgala ortozi lieliski piemērotu ērtai valkāšanai regulāras lietošanas laikā. Ortozei abās pusēs papildus izmanto augsta nospriegojuma šķiedras, lai garantētu ciešu piegulšanu un novērstu slīdēšanu. Ortoze ir izstrādāta tā, lai garantētu neierobežotu kustību amplitūdu neatkarīgi no tā, vai tās ir statiskas vai intensīvas, bet novatoriskās šķiedras uzlabo komfortu, absorbējot lieko mitrumu un izmantojot bambusa kokogļu neitralizējošās dezodorējošās īpašības. Turklāt Infra Reflect tehnoloģija stimulē lokālo asinsriti un samazina sāpes, tādējādi uzlabojot fizisko funkcionalitāti un paātrinot atlabšanu.

INDIKĀCIJAS UN LIETOŠANAS VEIDI

  • Indikāciju apraksts. Cilvēkiem ar ceļgalu problēmām, ceļu sāpju mazināšanai un ceļu atlabšanas paātrināšanai.
  • Izstrādājuma lietošanas veids. Ceļgala ortozi var lietot katru dienu, traumu ārstēšanai vai profilaksei. Īstajā brīdī novelciet to, lai ļautu muskuļiem un locītavām atpūsties. Ja jums ir kādi īpaši simptomi vai slimības, vispirms konsultējieties ar ārstu.
  • Ortoze nodrošina lielisku kompresijas atbalstu un stimulē lokālo asinsriti, lai palīdzētu atvieglot sāpes, aktivizēt locītavas un veicināt atlabšanu. Lieliski piemērota valkāšanai sportošanas laikā un ikdienā. Pateicoties 3D aušanas tehnoloģijai un gaisu caurlaidīgām šķiedrām, ceļgala ortozes valkāšana ikdienā ir ļoti ērta. Apsējs ļauj izdarīt visas kustības gan statiskas aktivitātes, gan spēcīgas slodzes laikā.