FASCIQ sejas vakuuma banku komplekts

14,90 

Sejas vakuuma banku komplekts ir īpaši paredzēts ķermeņa sejas, kakla un dekoltē reģiona ārstēšanai. Sejas vakuuma banku komplektam ir ērts uzglabāšanas maiss, un tajā ir 2 vidējas un 2 mini sejas vakuuma bankas. Izmantojot vakuuma bankas vienlaicīgi, tiks radīta profesionāla sejas reģiona stimulēšana.

Izmēri:

  • 2 x vidēja izmēra: Ø 3,8 cm x 8 cm
  • 2 x mini izmēra: Ø 1,5 cm x 5 cm

Mini izmēra sejas vakuuma bankas ir piemērotas acu kontūru un grumbu ārstēšanai virs lūpām. Vidēja izmēra sejas vakuuma bankas tiek izmantotas kaklam, dekoltē un citos sejas apgabalos.

Padoms: uzklājot masāžas vasku vai krēmu vakuuma terapijai, bankas ir vieglāk pārvietot uz ādas.

Kā pareizi izmantot sejas vakuuma bankas?

Pieliekot maigu spiedienu uz ādu un saspiežot sejas silikona vakuuma banku var veikt pielāgotu sejas kontūru ārstēšanu. Terapijas laikā var “slīdošas” kustības ar vakuuma banku virs ādas, lai stimulētu asins plūsmu un atkritumu noņemšanu zem ādas. Masāžas krēma vai vaska izmantošana ļaus sejas vakuuma bankai “slīdēt” vieglāk un vienlaikus barot audus. Ārstēšanas laikā veidojiet intensitāti, vairāk saspiežot kausu, lai palielinātu vakuumu. Šī sejas vakuuma banku terapijas metode stimulē saistaudus un šūnas atbrīvot atkritumus, veicināt limfu un asins plūsmu. Gala rezultāts ir vienmērīgāks un stingrāk izskatīgs āda.

Ir noliktavā

SKU: AC98186 Kategorija: , Birkas: , ,