Airex fitnesa un vingrošanas paklāji.

 

Airex vingrošanas paklāji ir izturīgi, ādai draudzīgi un neslīdoši (pretslīdes). Tie nodrošina arī optimālu amortizāciju. Airex produkti ir izgatavoti no unikāla slēgtu šūnu materiāla, kas izstrādāts, pamatojoties uz daudzu gadu pētījumiem. Šis materiāls ļauj paklājiņiem absorbēt ķermeņa siltumu, padarot tos īpaši ērtus un mīkstus lietošanai. Airex paklāji ir ideāli izstrādāti arī uzglabāšanai un tīrīšanai, kad tie netiek izmantoti – tos ir viegli tīrīt, dezinficēt un sarullēt ar uzglabāšanai. Tos var tīrīt ar izsmidzināmo dezinfekcijas līdekli vai parastu ūdeni un pārslaucīt ar lupatu. Airex paklāji ir izgatavoti no tiešām unikāla materiāla (slēgtu šūnu materiāls), kas ir radīts tā, lai pēc paklājiņa lietošanas neveidotos baktēriju un pelējuma veidošanās. Airex produkti ir ērti, mīksti, viegli tīrāmi, ļoti izturīgi un ilgtspējīgi. Mūsu personīgā profesionāla fizioterapeita pieredze rāda, ka Airex paklājiņi pie saudzīgas lietošanas kalpo ilgus gadus, un pat pēc vairāku gadu lietošanas nav nekādu pazīmju par paklājiņa nolietošanos. Airex vingrošanas paklāji noteikti ir viena no galvenajām ‘must have”

vingrošanas zāles aprīkojuma lietām.

Airex jogas paklāji.

 

Airex produkti ir piemēroti ne tikai fitnesa vingrošanas vajadzībām, bet arī atbilst jogas paklājiņu standartiem.

Līdzsvara virsmas un spilventiņi.

Airex piedāvājumā ir ne tikai vingrošanas paklāji, bet arī tādas noderīgas vingrošanas lietas, kā līdzsvara virsmas un līdzsvara spilventiņi. Tos var izmantot ne tikai dažādu līdzsvara vingrinājumu pildīšanai, bet arī ērti palikt zem galvas pie guļus vingrinājumiem vai pie atsildīšanās.

Plašs Airex vingrošanas paklāju un līdzsvara virsmu klāsts ir Mūsu veikalā Fiziopreces.lv. Mēs cenšamies strādāt pie tā, lai mūsu klientiem būtu iespēja iegādāties vispilnīgāko un labāko fizioterapijas produktu klāstu par vislabākajām cenām. Pasūtījuma veikšana Fiziopreces.lv mājaslapā ir vienkārša un ātra. Mēs piedāvājam norēķināties tiešsaistes režīmā, izmantojot Jūsu kredītkarti vai ar bankas pārskaitījumu. Pastāvīgajiem Fiziopreces.lv ir arī iespēja iegūt papildus informāciju par labākajiem darījumiem un atlaidēm.

Mēs esam vienmēr gatavi Jums palīdzēt, ja Jums ir kādi interesējoši jautājumi.

Airex produkti