theraband vingrošanas inventārs

Theraband vingrošanas inventārs.

vingrošanas gumijas

TheraBand zīmols piedāvā vingrošanas aprīkojumu fizioterapijai, profilaksei un rehabilitācijai. TheraBand uzsāka uzņēmuma darbību, ražojot elastīgās vingrošanas gumijas priekš fizioterapeitu praksēm. Sākotnēji vingrošanas gumijas bija tikai ar vienu pretestības veidu un melnā krāsā. Vēlāk TheraBand zīmols sāka ražot dažāda pretestības līmeņu vingrošanas gumijas, kura tika marķētas ar citu krāsu. Laika gaitā TheraBand klāsts paplašinājās un mūsdienās TheraBand vingrošanas aprīkojumā ietilpst pretestības gumijas, vingrošanas bumbas, masāžas bumbas, roku trenažieri, espanderi, vingrošanas paklāji, līdzsvara virsmas, un daudz kas vairāk. TheraBand piedāvā produktus, kas ir ideāli piemēroti roku, pirkstu un plaukstu locītavu trenēšanai. Piemēram, TheraBand Hand Trainer ir ļoti piemērots pirkstu, roku un apakšdelmu muskuļu funkcijas uzlabošanai. Un TheraBand Digi-Flex ir ideāli piemērots pirkstu trenēšanai.

Theraband vingrošanas inventārs

līdzsvara virsmas un mīkstie vingrošanas paklājiņi.

TheraBand piedāvā dažādas vērtīgas līdzsvara virsmas priekš līdzsvara treniņiem. Ar TheraBand līdzsvara virsmām treniņu var sastādīt priekš spēka un līdzsvara uzlabošanas. TheraBand līdzsvara virsmas bieži izmanto ceļu, muguras un potīšu rehabilitācijai. Līdzsvara vingrinājumi ir ļoti svarīgi arī gados vecākiem cilvēkiem, lai uzlabotu līdzsvaru un muskuļu spēku. TheraBand vingrošanas aprīkojums ir lielisks treniņiem gan mājās, gan sporta zālē, gan kopā ar fizioterapeitu. Treniņa laikā var lieti noderēt arī TheraBand vingrošanas paklājiņs, uz kura var pildīt visdažādākos vingrinājumu. TheraBand vingrošanas paklājiņi ir pieejami dažādos izmēros un krāsās. Tie ir izgatavoti no mīksta un viegli tīrāma neslīdoša materiāla, un tie ir viegli sarullējami glabāšanai.

Theraband vingrošanas bumbas
Theraband rokas trenažieris
Theraband vingrošanas paklājiņš

Plašs TheraBand vingrošanas aprīkojuma klāsts ir Mūsu veikalā Fiziopreces.lv. Mēs cenšamies strādāt pie tā, lai mūsu klientiem būtu iespēja iegādāties vispilnīgāko un labāko fizioterapijas produktu klāstu par vislabākajām cenām. Pasūtījuma veikšana Fiziopreces.lv mājaslapā ir vienkārša un ātra. Mēs piedāvājam norēķināties tiešsaistes režīmā, izmantojot Jūsu kredītkarti vai ar bankas pārskaitījumu. Pastāvīgajiem Fiziopreces.lv ir arī iespēja iegūt papildus informāciju par labākajiem darījumiem un atlaidēm.

Mēs esam vienmēr gatavi Jums palīdzēt, ja Jums ir kādi interesējoši jautājumi.

Theraband produkti