tarsus portatīvās un stacionārās masāžas kušetes

stacionārās un portatīvās masāžas kušetes no tarsus.

Tarsus ir zviedru zīmols, dibināts 1989. gadā. gadā. Tarsus zīmols specializējas uz medicīnisko mēbeļu projektēšanu, ražošanu un pārdošanu. Tarsus izgatavo pārnēsājamās un stacionārās masāžas kušetes, liekot lielu uzsvaru uz pacienta komfortu, vienkāršu un vieglu lietošanu un ergonomiku.

Tarsus zīmola masāžas kušete izmanto desmitiem tūkstošu apmierinātu lietotāju, lielākā daļa Zviedrijas masāžas un terapijas skolu, daudzas Zviedrijas sporta izlases, un vairāki citi Zviedrijas un ārvalstu sporta klubi, kā arī masieri un fizioterapeiti daudzviet pasaulē. Tarsus zīmolam ir svarīga augstākā kvalitāte, tāpēc fokus ir uz tiešām kvalitatīvu produktu izgatavošanu.

Tarsus zīmola atzītā augstā kvalitāte, ilgā pieredze un desmitiem tūkstošu apmierinātu lietotāju visā pasaulē ir daži no iemesliem, kāpēc pieprasījums pēc Tarsus produktiem ir arvien pieaugošs.

masāžas kušete Tarsus model TE
Tarsus Physio 1 – hidrauliskā masāžas kušete

Plašs Tarsus produkcijas klāsts ir Mūsu veikalā Fiziopreces.lv. Mēs cenšamies strādāt pie tā, lai mūsu klientiem būtu iespēja iegādāties vispilnīgāko un labāko fizioterapijas produktu klāstu par vislabākajām cenām. Pasūtījuma veikšana Fiziopreces.lv mājaslapā ir vienkārša un ātra. Mēs piedāvājam norēķināties tiešsaistes režīmā, izmantojot Jūsu kredītkarti vai ar bankas pārskaitījumu. Pastāvīgajiem Fiziopreces.lv ir arī iespēja iegūt papildus informāciju par labākajiem darījumiem un atlaidēm.

Mēs esam vienmēr gatavi Jums palīdzēt, ja Jums ir kādi interesējoši jautājumi.

Tarsus produkti