Naqi masāžas eļļas un krēmi

Masāžas eļļas, krēmi un losjoni no naqi.

NAQI ir populārs beļģu masāžas krēmu, losjonu, gēlu un eļļu ražotājs. NAQI apvieno sporta medicīnu, fizioterapiju un dermatoloģiju vienā zīmolā. NAQI piedāvā augstas kvalitātes, daudzfunkcionālus produktus, kas efektīvi veicina pacientu aprūpes kvalitāti un patērētāju apmierinātību. Naqi produktus ir iecienījuši medicīnas speciālisti, fizioterapeiti un labākās sporta komandas pasaulē.

Lai nodrošinātu izcilu masāžas efektu, Naqi produkti apvieno augstas kvalitātes sastāvdaļas. NAQI masāžas losjoniem ir tāda pati pH vērtība kā ādai un tie nesatur hipoalerģiskas smaržvielas. Tāpēc Naqi masāžas losjoni neaizsprosto poras un nerada ādas alerģiskas reakcijas. Dažādus produktu veidus var izvēlēties, pamatojoties uz individuālā pacienta jutīgumu un veicamās masāžas veidu.

Veikalā woocommerce-181503-2625895.cloudwaysapps.com Mēs piedāvājam dažādus masāžas līdzekļus, katrs ar savu mērķi.

  • Sports Massage Lotion ir speciāli radīts priekš sporta masāžām. Šis masāžas losjons ir ļoti patīkams un maigs. Tas ir piemērots intensīvai lietošanai.
  • Ultra Plus masāžas losjons – vidējas, bet ilgstošas sildošas iedarbības efekts.
  • Ultra Massage Lotion – nav taukains un ir piemērots jebkura veida ārstnieciskajai masāžai.
  • Naqi Premium masāžas vasks – lieliski noder pie IASTM.

Produktu klāstā ir arī Inflame Gel, Plus Gel un Lymph Gel. Inflame Gel samazina iekaisumu un saglabā locītavas elastīgas. Plus Gel stimulē asins cirkulāciju. Savukārt Lymph Gel samazina limfas šķidruma noturēšanos ķermenī, tādējādi atvieglojot smagas un nogurušas kājas. Naqi produkcijas klāstā ir arī aukstuma pakas un aukstuma/karstuma pakas.

Ir iespējams pasūtīt NAQI produkciju arī citos tilpumos. Masāžas losjoni ir pieejami 200ml, 500ml un 5l izmēros (pieejami ērti sūkņi priekš 5l izmēra iepakojuma). Gēli ir pieejami 100ml vai 500ml izmēros.

NAQI Premium masāžas vasks (500ml)
NAQI masāžas losjons Ultra Plus (500ml)

Plašs Naqi produkcijas klāsts ir Mūsu veikalā Fiziopreces.lv. Mēs cenšamies strādāt pie tā, lai mūsu klientiem būtu iespēja iegādāties vispilnīgāko un labāko fizioterapijas produktu klāstu par vislabākajām cenām. Pasūtījuma veikšana Fiziopreces.lv mājaslapā ir vienkārša un ātra. Mēs piedāvājam norēķināties tiešsaistes režīmā, izmantojot Jūsu kredītkarti vai ar bankas pārskaitījumu. Pastāvīgajiem Fiziopreces.lv ir arī iespēja iegūt papildus informāciju par labākajiem darījumiem un atlaidēm.

Mēs esam vienmēr gatavi Jums palīdzēt, ja Jums ir kādi interesējoši jautājumi.

Naqi produkti