Kinesio Tex kinezioloģiskie teipi

kinezioloģiskie teipi no KINESIO TEX.

Kinesio Tex zīmols specializējas augstas kvalitātes kinezioloģiskajos teipos. Kinezioloģisko teipu un arī pašu Kinesio Tex zīmolu manuālais terapeits Dr. Kenzo Kase. Tādējādi Kinesio Tex zīmols ir paša kinezioloģiskās teipošanas metodes pamatlicēja izveidots zīmols.

Kinezioloģiskā teipošanas metode ir rehabilitācijas metodes, kas ir izstrādāta, lai palīdzētu ķermenim veicināt dabisko atveseļošanās procesu, vienlaikus sniedzot atbalstu un stabilitāti locītavām un muskuļiem. Kinesio Tex kinezioloģiskie teipi nesatur lateksu vai alerģiju izraisošas vielas – tos var nēsāt vairākas dienas. Tie ir droši lietošanai gan bērniem, gan arī gados vecākiem cilvēkiem. Kinezioloģisko teipošanu izmantos daudzās ārstniecības nozarēs – ortopēdijā, neiroloģijā, rehabilitācijā, pediatrijā, utt.

Atkarībā no izvēlētās tehnikas, kinezioloģiskais teips stimulē dažādus ādā, fascijā un muskuļos atrodamos receptorus, tādējādi palīdzot mazināt sāpes un veicināt limfas atteci, mikroskopiskā līmenī paceļot ādu un fasciju. Ārstēšana ar Kinesio Tape ir vienkārša, nekaitīga un efektīva. Mūsdienās kinezioloģisko teipošanu izmanto ļoti plaši – gan ārstniecībā, gan sportā, gan arī privāti parasti cilvēki.

Kinesio Tex Gold FP kinezioloģiskais teips
Kinesio Tex Gold Light Touch teips

Plašs Kinesio Tex kinezioloģisko teipu klāsts ir Mūsu veikalā Fiziopreces.lv. Mēs cenšamies strādāt pie tā, lai mūsu klientiem būtu iespēja iegādāties vispilnīgāko un labāko fizioterapijas produktu klāstu par vislabākajām cenām. Pasūtījuma veikšana Fiziopreces.lv mājaslapā ir vienkārša un ātra. Mēs piedāvājam norēķināties tiešsaistes režīmā, izmantojot Jūsu kredītkarti vai ar bankas pārskaitījumu. Pastāvīgajiem Fiziopreces.lv ir arī iespēja iegūt papildus informāciju par labākajiem darījumiem un atlaidēm.

Mēs esam vienmēr gatavi Jums palīdzēt, ja Jums ir kādi interesējoši jautājumi.

Kinesio Tex produkti