K-Active kinezioloģiskie teipi

kinezioloģiskie teipi no k-active.

K-Active zīmols ir pazīstams ar augstas kvalitātes kinezioloģiskajiem teipiem. K-Active kinezioloģiskie teipi tiek ražoti saskaņā ar augstākās kvalitātes specifikācijām un tiek pastāvīgi pilnveidoti. Tie īpaši labi un ilgi turas, ir piemēroti jutīgai ādai un alerģijām, ir pārbaudīti uz kaitīgām vielām un ir ar izcilām mehāniskām īpašībām.

krossteipi no k-active.

Vai meklējat alternatīvu sāpīgajai trigerpunktu masāžai vai akupunktūrai bez adatām? Tad K-Active krosteipi ir tieši Jums piemēroti! Mazie krosteipi ir elektromagnētiski uzlādēti, un tiek uzskatīts, ka tiem ir pozitīva ietekme uz enerģijas plūsmu organismā. Tos var izmantot sāpju punktu, muskuļu traumu un rētu ārstēšanai ar izcilu precizitāti. Krosteipi var palīdzēt arī ar tādām problēmām kā muguras sāpes, locītavu sāpes, muskuļu sasprindzinājums, migrēnas vai dažāda tipa galvassāpes.

Balstoties uz pētniecisko darbu informāciju, krosteipi ar elektromagnētisko lādiņu atjauno ķermeņa enerģijas kanālu harmoniju. Pateicoties izcilajai aplikācijas precizitātei uz ādas, tie rada pastāvīgu audu kairinājumu. Šis kairinājums un kustības veicina lokālo asins cirkulāciju un rada tādu kā masāžas efektu. Uzlabotā enerģijas plūsma tādējādi palīdz mazināt muskuļu saspringumu, triggerpunktu sāpes, rētu dzīšanu, utt. Krosteipiem piemīt perfekta noturība uz ādas, tomēr tajā pašā laikā tie ir ādai draudzīgi un elpojoši. Ar tiem var arī droši peldēties un iet dušā.

K-ACTIVE Classic kinezioloģiskais teips
K-Active Gentle Kinezioloģiskais teips sejai
K-Active krosteipi

Plašs K-Active kinezioloģisko teipu klāsts ir Mūsu veikalā Fiziopreces.lv. Mēs cenšamies strādāt pie tā, lai mūsu klientiem būtu iespēja iegādāties vispilnīgāko un labāko fizioterapijas produktu klāstu par vislabākajām cenām. Pasūtījuma veikšana Fiziopreces.lv mājaslapā ir vienkārša un ātra. Mēs piedāvājam norēķināties tiešsaistes režīmā, izmantojot Jūsu kredītkarti vai ar bankas pārskaitījumu. Pastāvīgajiem Fiziopreces.lv ir arī iespēja iegūt papildus informāciju par labākajiem darījumiem un atlaidēm.

Mēs esam vienmēr gatavi Jums palīdzēt, ja Jums ir kādi interesējoši jautājumi.

K-Active produkti