Ice Power

Ātrāka atveseļošanās no savainojumiem ar Ice Power

Ice Power ir atvēsinošs gēls un satur tikai dabiskas vielas, piemēram, mentolu un eikaliptu. Ledus spēks pielietošanas vietā Jūs sajutīsiet atvēsinošu aukstuma efektu. Aukstuma efekts remdē sāpes un palīdz atbrīvot muskuļus. Reaģējot uz aukstumu, ķermenis sasildīs šo vietu. Tas veicina asinsriti, kas nodrošina ātrāku traumu atveseļošanos. Ice Power ātri uzsūcas caur ādu, ir ekonomisks lietošanā un nodrošina ātru, ilgstošu un efektīvu sāpju mazināšanu.

Krioterapijas līdzekļi

Ice Power pārslogotiem muskuļiem

Ice Power produkti palīdz ārstēt saspringtus muskuļus un sāpīgas locītavas, sporta traumas, muguras, kakla un plecu sāpes, ceļgalu vai gūžas locītavas sāpes, reimatiskas sāpes, krampjus, pietūkumus, sasitumus un var lietot pat niezes gadījumā. Ice Power ir zinātniski pierādīta efektivitāte.

Ice Power produkcijas klāsts

Ice Power ir pieejams dažādās formās – aukstuma gēls, aukstuma aerosols, aukstuma/siltuma pakas. Plašs Ice Power zīmola produkcijas klāsts ir Mūsu veikalā Fiziopreces.lv. Mēs cenšamies strādāt pie tā, lai mūsu klientiem būtu iespēja iegādāties vispilnīgāko un labāko fizioterapijas produktu klāstu par vislabākajām cenām. Pasūtījuma veikšana Fiziopreces.lv mājaslapā ir vienkārša un ātra. Mēs piedāvājam norēķināties tiešsaistes režīmā, izmantojot Jūsu kredītkarti vai ar bankas pārskaitījumu. Pastāvīgajiem Fiziopreces.lv ir arī iespēja iegūt papildus informāciju par labākajiem darījumiem un atlaidēm.

Mēs esam vienmēr gatavi Jums palīdzēt, ja Jums ir kādi interesējoši jautājumi.

Ice Power small
Ice Power produkti