Gima medicīnas preces

GIMA medicīnAS PRECES

GIMA ir vadošais Itālijas uzņēmums medicīnas preču ražošanā un mārketingā ar vairāk nekā 94 gadu pieredzi un izplatītāju tīklu vairāk nekā 145 valstīs visā pasaulē. Gima zīmols izgatavo daudz un dažādas medicīnas preces visām vajadzībām. Uzņēmums ir ļoti uzmanīgs pret visām iespējamo klientu vajadzībām un spēj garantēt:
  • Tūlītēja vairāk nekā 8500 produktu pieejamība, vienmēr noliktavā
  • Piegādes laika pārliecība
  • Piedāvājuma ērtība, pateicoties augstajai kvalitātes/cenas attiecībai
  • Sūtījumu ātrums visā pasaulē
  • Atbalsta kvalitāte mazumtirgotāju komercdarbības atbalstam
GIMA zīmola produktu klāstā ir rehabilitācijas un fizioterapijas preces, medicīnas preces, brūču aprūpes preces, medicīnas mēbeles un inventārs, specializētās medicīnas ierīces, anatomijas mulāžas un uzskates materiāli, utt.
Terapeita krēsls
Anatomijas mulāžas
Goniometrs, 1 gab.

Plašs GIMA zīmola produkcijas klāsts ir Mūsu veikalā Fiziopreces.lv. Mēs cenšamies strādāt pie tā, lai mūsu klientiem būtu iespēja iegādāties vispilnīgāko un labāko fizioterapijas produktu klāstu par vislabākajām cenām. Pasūtījuma veikšana Fiziopreces.lv mājaslapā ir vienkārša un ātra. Mēs piedāvājam norēķināties tiešsaistes režīmā, izmantojot Jūsu kredītkarti vai ar bankas pārskaitījumu. Pastāvīgajiem Fiziopreces.lv ir arī iespēja iegūt papildus informāciju par labākajiem darījumiem un atlaidēm.

Mēs esam vienmēr gatavi Jums palīdzēt, ja Jums ir kādi interesējoši jautājumi.

GIMA produkti