CureTape kinezioloģiskie teipi

kinezioloģiskie teipi no curetape.

CureTape kinezioloģiskie teipi ir pieejami dažādos veidos un izmēros. Curetape kinezioloģiskie teipi ir augstas kvalitātes. CureTape kinezioloģiskie teipi ir īpaši elpojoši un hipoalerģiski (nerada alerģiskas reakcijas). Teipa elastība un svars atgādina cilvēka ādu, tāpēc tas lieliski pieguļ uz ķermeņa. CureTape kinezioloģiskie teipi ir ūdens noturīgi, tos var lietot priekš muskulatūras funkcijas stimulēšanas, sāpju mazināšanas, locītavu stabilizācijas. To var arī izmantot pie sporta traumām un priekš limfātiskās teipošanas. CureTape kinezioloģiskais teips Beauty ir arī paredzēts priekš teipošanas sejai un skaistumkopšanai.

CureTape kinezioloģiskais teips ir hipoalerģisks, ādai draudzīgs un elpojošs, tāpēc to var valkāt ilgāku laiku, kā citus teipus. CureTape ir ideāli piemērots kinezioloģiskajai teipošanai, un tam ir plašs pielietojuma jomu klāsts.

CureTape Sport kinezioloģiskais teips 5cm x 5m
CureTape Art kinezioloģiskais teips 5cm x 5m

Plašs CureTape kinezioloģisko teipu klāsts ir Mūsu veikalā Fiziopreces.lv. Mēs cenšamies strādāt pie tā, lai mūsu klientiem būtu iespēja iegādāties vispilnīgāko un labāko fizioterapijas produktu klāstu par vislabākajām cenām. Pasūtījuma veikšana Fiziopreces.lv mājaslapā ir vienkārša un ātra. Mēs piedāvājam norēķināties tiešsaistes režīmā, izmantojot Jūsu kredītkarti vai ar bankas pārskaitījumu. Pastāvīgajiem Fiziopreces.lv ir arī iespēja iegūt papildus informāciju par labākajiem darījumiem un atlaidēm.

Mēs esam vienmēr gatavi Jums palīdzēt, ja Jums ir kādi interesējoši jautājumi.

CureTape produkti