Compex elektrostimulācija

Compex elektrostimulācija.

Compex zīmols radās 1986. gadā. gadā Ženēvā, Šveicē, kad tika izveidots pirmais datorizētais muskuļu stimulātors jeb Compex. Kopš tā laika Compex ir piegādājis klīniski pārbaudītus un tirgū vadošos muskuļu stimulatorus, sportistiem un sporta entuziastiem visā pasaulē. Compex elektrostimulācijas produktu tirgū ir viens no galvenajiem līderiem. Compex elektrostimulācijas aparāti ir augstākās kvalitātes un ir vienkārši lietošanā.

Compex muskuļu elektrostimulatori palīdz uzlabot sniegumu un atveseļošanos sportā. Compex vadošā muskuļu stimulācijas tehnoloģija ir būtiska veselības aprūpes speciālistiem un prasīgākajiem sportistiem. Tagad tā ir plaši pazīstama treniņu tehnika, kas iegūta no nepārspējamas pieredzes, ko izmanto fiziskai sagatavošanai, muskuļu atjaunošanai, traumu profilaksei un sāpju ārstēšanai sportā un fitnesā. Pateicoties klīniskajiem pētījumiem, kas pierāda to efektivitāti, Compex muskuļu stimulatori pieder pie II klases medicīnas ierīču kategorijas un atbilst Eiropas Medicīnas standarta 93/42 EEC prasībām.

Compex Fit un Compex SP.

Šie abi Compex elektrostimulātori ir paredzēti dažādiem veidiem un svarīgi ir izprast kādam mērķim elektrostimulātors ir nepieciešams. Compex SP iedarbība ir vērsta uz muskuļu spēka palielināšanu, sportiskā snieguma uzlabošanu un paātrinātas atjaunošanās stimulāciju. Tādēļ Compex SP ir populārs sportistu vidū. Savukārt, Compex Fit iedarbība ir vērsta uz slimību un traumu ārstēšanu. Mēs iesakām Jūms rūpīgi izvērtēt izvēli startp Compex Fit un Compex SP, jo no tā ir atkarīgs vēlamā rezultāta iedarbība. Gan Compex Fit, gan Compex SP ir vēl dažādas versijas, kuras galvenokārt atšķiras ar programmu klāstu un daudzveidību.

Compex Fit elektrostimulācijas aparāts
Compex SP elektrostimulācijas aparāts

Plašs Compex zīmola produkcijas klāsts ir Mūsu veikalā Fiziopreces.lv. Mēs cenšamies strādāt pie tā, lai mūsu klientiem būtu iespēja iegādāties vispilnīgāko un labāko fizioterapijas produktu klāstu par vislabākajām cenām. Pasūtījuma veikšana Fiziopreces.lv mājaslapā ir vienkārša un ātra. Mēs piedāvājam norēķināties tiešsaistes režīmā, izmantojot Jūsu kredītkarti vai ar bankas pārskaitījumu. Pastāvīgajiem Fiziopreces.lv ir arī iespēja iegūt papildus informāciju par labākajiem darījumiem un atlaidēm.

Mēs esam vienmēr gatavi Jums palīdzēt, ja Jums ir kādi interesējoši jautājumi.

Compex produkti