BSN Medical sporta medicīna

Augstas kvalitātes bandāžas, sporta teipi un brūču aprūpes produkti.

BSN Medical zīmols ir līderis pasaules veselības aprūpes produkcijas tirgū, kas specializējas kompresijas terapijas, brūču aprūpes un ortopēdijas jomās. BSN Medical piedāvā augstas kvalitātes elastīgās saites, bandāžas, apsējus, brūču aprūpes produkciju, sporta teipus un kinezioloģiskos teipus. BSN Medical ir iecienīts zīmols ārstniecības personu vidū – to ir iecienījuši dakteri, paramediķi, fizioterpeiti.

No sporta teipu klāsta BSM Medical piedāvā Strappal un Leukotape Classic, ko var izmantot sporta teipošanā. BSN Medical sporta teipi ir ārstnieciski, elastīgi teipi, kuri tiek izmantoti ar mērķi mazināt sāpes, pietūkumu un aizsargāt traumētās ķermeņa vietas, piedāvājot atbalstu saišu un locītavu bojājumu, muskuļu traumu un sporta traumu gadījumos. Teips nesatur lateksu, tāpēc ir ādai draudzīga un paliek uz ādas ilgu laiku. Leukotape Classic ir pieejams 2,5 cm un 3,75 cm platuma izmēros. Leukotape Classic teips ir ļoti stiprs un stingrs (neelastīgs), tam ir augsta izturība. To var sekmīgi izmantot funkcionālai imobilizācijai un ir piemērots arī sportistiem. Zīmols arī piedāvā Leukotape K, kas ir augstas kvalitātes kinezioloģiskais teips – pieejams 5cm x 5m un 7,5cm x 5m izmēros, dažādās krāsu variācijās.

BSN Tensospray ir ērti lietojams, caurspīdīgs aerosols, kas atstāj plānu aizsargplēves kārtu uz ādas virsmas. Tas nodrošina ideālu aizsargplēves kārtu priekš adhezīviem pārsējiem vai sporta teipošanas, veicinot lielisku līmes saķeri un samazinot ādas traumēšanu teipu noņemšanas laikā. Paredzēts lietošanai pirms apakšteipu uzklāšanas (prewrap), sporta teipu vai elastīgo pārsēju uzlikšanas.

BSN Medical elastīgie apsēji
BSN Tensospray (teipošanas aerosols - 300 ml)

Plašs BSN Medical zīmola produkcijas klāsts ir Mūsu veikalā Fiziopreces.lv. Mēs cenšamies strādāt pie tā, lai mūsu klientiem būtu iespēja iegādāties vispilnīgāko un labāko fizioterapijas produktu klāstu par vislabākajām cenām. Pasūtījuma veikšana Fiziopreces.lv mājaslapā ir vienkārša un ātra. Mēs piedāvājam norēķināties tiešsaistes režīmā, izmantojot Jūsu kredītkarti vai ar bankas pārskaitījumu. Pastāvīgajiem Fiziopreces.lv ir arī iespēja iegūt papildus informāciju par labākajiem darījumiem un atlaidēm.

Mēs esam vienmēr gatavi Jums palīdzēt, ja Jums ir kādi interesējoši jautājumi.

BSN produkti