Bosu fizioterapijas un vingrošanas inventārs

Augstas kvalitātes TRENIŅA INVENTĀRS.

BOSU® zīmols tika radīts 2000. gadā un tas ātri kļuva par vienu no visvairāk pieprasītajiem treniņu rīkiem ne tikai fitnesa profesionāļu vidū, bet arī veselības aprūpes speciālistu vidū. BOSU® zīmols ir labi zināms katram fizioterapeitam. Sākotnēji nosaukums “BOSU” bija akronīms vārdam “Abas puses uz augšu”. Tas nozīmēja, ka BOSU® līdzsvara virsmu var izmantot abās pusēs – pildīt vingrinājumus gan uz kupola, gan uz platformas. Šobrīd termins “BOSU” apzīmē jau daudz vairāk – tas ir kļuvis par savā veidā unikālu pieeju treniņam, tik tiešām BOSU® produkti dod iespēju pildīt pavisam savādākus, unikālus vingrinājumus, kas ir lieliska alternatīva tradicionālajam treniņam. BOSU® zīmols piedāvā produktus, kas ļauj palielināt treniņa iespējas un bagātināt vingrinājumu daudzveidību. BOSU® treniņa aprīkojums ir lieliski paredzēts priekš līdzsvara, nostiprinošiem vingrinājumiem, kā arī priekš kardio treniņiem. BOSU® zīmola nodoma ir veicināt sabiedrības veselību, labsajūtu un kopējo dzīves kvalitāti.

Veicot vingrinājumus uz BOSU® līdzsvara virsmas, Jums jāsaglabā ķermeņa smaguma centrs uz pastāvīgi mainīgas virsmas. Pat vienkārši stāvēt uz tā mēdz būt izaicinājums, jo Jūsu ķermenis kustas un prasa lielu līdzsvara sajūtas izaicinājumu. Papildus kardio fitnesam un spēcīgākiem muskuļiem BOSU® attīsta arī citas prasmes, piemēram:

  • Propriocepciju – izpratni par locītavu un ķermeņa stāvokli, reaģējot uz līdzsvara svārstībām. Piemēram, stāvot uz BOSU® līdzsvara virsmas, pēdu un potīšu stabilizējošie un primārie muskuļi cītīgi strādā, lai stabilizētu locītavas un saglabātu ķermeņa līdzsvaru.
  • Līdzsvaru: BOSU® līdzsvara virsmas nekad nav stabilas. Tādēļ tiek iesaistīti stabilizātoru muskuļi, kas palīdz uzlabot visa ķermeņa līdzsvara izjūtu.
  • Kinestētisko apziņu: jeb locītavu kustību izjūtas, kas var pasliktināties ar vecumu. Tādēļ treniņš ar BOSU® līdzsvara virsmu spēj palīdzēt saglabāt šīs spējas.
BOSU NEXGEN PRO Līdzsvara virsma 65cm, pelēka
Bosu Pro Līdzsvara virsma

Plašs BOSU® zīmola produkcijas klāsts ir Mūsu veikalā Fiziopreces.lv. Mēs cenšamies strādāt pie tā, lai mūsu klientiem būtu iespēja iegādāties vispilnīgāko un labāko fizioterapijas produktu klāstu par vislabākajām cenām. Pasūtījuma veikšana Fiziopreces.lv mājaslapā ir vienkārša un ātra. Mēs piedāvājam norēķināties tiešsaistes režīmā, izmantojot Jūsu kredītkarti vai ar bankas pārskaitījumu. Pastāvīgajiem Fiziopreces.lv ir arī iespēja iegūt papildus informāciju par labākajiem darījumiem un atlaidēm.

Mēs esam vienmēr gatavi Jums palīdzēt, ja Jums ir kādi interesējoši jautājumi.

Bosu produkti