Blackroll vingrošanas inventārs

KVALITATĪVS TRENIŅA INVENTĀRS.

BLACKROLL zīmols sevi uzskata par ”dzīvestila” uzņēmumu. BLACKROLL piedāvā treniņa inventāru, kas ir viegli lietojams ikvienam. BLACKROOL zīmols piedāvā fascijas rullīšus, fascijas bumbiņas, fitnesa gumijas, vibrācijas ierīces, kā vibrācijas fascijas ruļļa komplektus un masāžas pistoles. BLACKROOL produkti ir izcilas kvalitātes, funkcionāli, izturīgi, krāsaini un arī par pieņemamu cenu. Lielākā daļa BLACKROLL produktu tiek ražoti Vācijā no 90% pārstrādājama materiāla. BLACKROLL zīmols rūpējas par vidi, tāpēc visi fascijas produktu izstrādājumi ir 100% pārstrādājami un nesatur ķīmiskas vielas.

labsajūtas produkti un zināšanas.

BLACKROLL zīmols piedāvā ne tikai treniņa un fascijas inventāru, bet arī labsajūtas produktus miega uzlabošanai un pats galvenais – zināšanas. Visa BLACKROLL produkcija ir izstrādāta, ņemot vērā šīs zināšanas un to, ko mēs zinām par fasciju un sāpēm.

Blackroll masāžas ruļļi

BLACKROLL rīki ir radīti lietošanai ikvienam. Jums nav jābūt ekspertam vai pieredzējušam sportistam, lai tos izmantotu. Jūs variet tos izmantot jebkur, jo daudzi produkti ir mazi, viegli, izturīgi un pārnēsājami. Jūs pat variet tos ņemt līdzi brīvdienās vai ceļojumā. Šos rīkus var izmantot muskuļu un fasciju relaksācijai, sāpju mazināšanai vai priekš efektīvas iesildīšanās un atsildīšanās sporta nodarbību laikā. BLACKROLL zīmols pat iestājas par to, ka fasciju rīku izmantošana palīdz uzlabot miegu.

BLACKROLL Standard Mini masāžas rullis

Blackroll zīmols piedāvā dažādu izmēru, krāsu, materiāla cietības masāžas ruļļus katra cilvēka gaumei.

Plašs BLACKROLL produkcijas klāsts ir Mūsu veikalā Fiziopreces.lv. Mēs cenšamies strādāt pie tā, lai mūsu klientiem būtu iespēja iegādāties vispilnīgāko un labāko fizioterapijas produktu klāstu par vislabākajām cenām. Pasūtījuma veikšana Fiziopreces.lv mājaslapā ir vienkārša un ātra. Mēs piedāvājam norēķināties tiešsaistes režīmā, izmantojot Jūsu kredītkarti vai ar bankas pārskaitījumu. Pastāvīgajiem Fiziopreces.lv ir arī iespēja iegūt papildus informāciju par labākajiem darījumiem un atlaidēm.

Blackroll masāžas ruļļi

Mēs esam vienmēr gatavi Jums palīdzēt, ja Jums ir kādi interesējoši jautājumi.

Blackroll produkti