Pulsaar pleca ortoze

81,00 

Pielāgojama ortoze pleca atjaunošanai piedāvā stabilitāti, kompresiju un optimālu atbalstu, lai atgūtos no tādām traumām kā pleca locītavas adhezīvais kapsulīts, izmežģījums, pleca grozītājmuskuļu plīsums, sastiepums un citas. No germānija un bambusa kokoglēm izgatavotās šķiedras stimulē lokālo asinsriti, lai mazinātu muskuļu sāpīgumu un sāpes locītavās. Šo ortozi ir viegli pielāgot ar elastīgām siksnām un augstas kvalitātes plastmasas sprādzi, kas izstrādāta regulēšanai uz labā vai kreisā pleca, padarot to piemērotu gan vīriešiem, gan sievietēm. V formas elastīgās siksnas stabilizē pleca muskuļus un nodrošina atbalstu noguruma mazināšanai. Pateicoties plānajam dizainam un elpojošajam materiālam, ortozi var viegli paslēpt zem apģērba un ērti valkāt visu dienu.

  • Optimāla kompresija un atbalsts. Pleca ortoze nodrošina stabilitāti, kompresiju un optimālu atbalstu traumu, piemēram, adhezīvā kapsulīta (sasalušā pleca), pleca mežģījuma, rotatoru aproces plīsuma, sastiepumu, u.c. gadījumos.
  • Viegli pielāgojama. Izturīgas pielāgojamas siksnas un augstas kvalitātes plastmasas sprādzes ortozes pielāgošanai labajam un kreisajam plecam padara to piemērotu gan vīriešiem, gan sievietēm. Pleca ortozi iespējams viegli paslēpt zem apģērba.
  • Inovatīvas šķiedras. Oglekļa un germānija daļiņas stimulē lokālo asinsriti, mazinot sāpes un paātrinot atlabšanu. Aktīvie elementi germānijs un ogleklis ir pusvadītāji, kurus stimulē organisma lokālais siltums un kuri iedarbojas tūlīt pēc produkta uzvilkšanas.
  • Funkcionālo spēju uzlabošanās. V formas elastīgas atbalsta siksnas stabilizē pleca muskuļus, uzlabojot funkcionālās spējas un nodrošinot nogurumu mazinošu atbalstu. Lai nodrošinātu vislabākos rezultātus, ortozi ieteicams 24 stundu laikā valkāt līdz 10 stundām ilgi dienā vai naktī.
  • Brīdinājumi un piesardzības pasākumi. Ja pēc pleca ortozes valkāšanas rodas sāpes, pārtrauciet ortozes valkāšānu un konsultējieties ar ārstu. Pirms valkāšanas dezinficējiet un pārsieniet ortozes pārklātajā apvidū esošās brūces.
SKU: Nav pieejams Kategorija: Birkas: ,