C-fit muguras jostas daļas ortoze

Original price was: 98,25 €.Current price is: 94,25 €.

Muguras balsts C-Fit atvieglo sāpes mugurā, pateicoties divslāņu elastīgajai siksnu sistēmai. Pirmais siksnu slānis nodrošina atbalstu jostas vietai, bet otrais slānis rada kompresiju ērtam novietojumam. Dienas vai nakts laikā jostu var valkāt pat 10 stundas, pateicoties tās mitrumu absorbējošajam un elpojošajam audumam, kas garantē ērtību un neizraisa svīšanu. Pateicoties audumā iestrādātajām bambusa kokogļu un germānija daļiņām, balsts C-Fit stimulē lokālo asinsriti, veicina šūnu atjaunošanos un mazina hronisku nogurumu. Papildus tam četri mīksti plastmasas balsti, kas novietoti uz muguras, uzlabo asins plūsmu šajā zonā un ātrāk mazina sāpes. Universālais dizains padara šo izstrādājumu par lielisku balstu dažādu aktivitāšu laikā, sākot no sēdēšanas biroja krēslā un beidzot ar fiziskām un daudzām citām sportiskām aktivitātēm.

  • Paredzētais pielietojums. Muguras balsta C-Fit jostas divslāņu elastīgās siksnas nodrošina kompresiju un atbalstu mugurkaula jostas daļai, tādējādi mazinot sāpes mugurā. Pirmais slānis atbalsta vidukli, bet otrais slānis nodrošina kompresiju un komfortu. Augstas kvalitātes muguras josta nodrošina atbalstu un uztur muguras formu.
  • Brīdinājumi un piesardzības pasākumi. Lai nodrošinātu vislabākos rezultātus, jostu ieteicams 24 stundu laikā valkāt līdz 10 stundām ilgi dienā vai naktī.
  • Īpašs dizains. Četri mīksti plastikāta balsti sniedz atbalstu mugurai un palīdz atvieglot muguras sāpes un uzlabot asinsriti šajā apvidū. Josta nodrošina optimālu atbalstu, sēžot biroja krēslā, nodarbojoties ar fiziskām aktivitātēm un citās situācijās.
  • Inovatīvas šķiedras. Oglekļa un germānija daļiņas stimulē lokālo asinsriti, mazinot sāpes un paātrinot atlabšanu. Aktīvie elementi germānijs un ogleklis ir pusvadītāji, kurus stimulē organisma lokālais siltums un kuri iedarbojas tūlīt pēc produkta uzvilkšanas.
SKU: Nav pieejams Kategorija: Birkas: , ,