NAQI masāžas losjons Ultra Plus (500ml)

19,95 

NAQI® Ultra Plus masāžas losjons ir efektīvs sildošs losjons. Piemērots sāpīgu un nogurušu muskuļu ārstēšanai, muskuļu iesildīšanai, lai tie būtu elastīgi un gatavi fiziskām aktivitātēm. Var lietot gan pirms sportiskām aktivitātēm, gan arī pēc.

NAQI® Ultra Plus masāžas losjons piedāvā ļoti īpašu ūdens-eļļa emulsijas formulu ar šķidrajiem kristāliem un ar izcilām eļļošanas īpašībām. Šis losjons ir bagātināts ar sildošajām sastāvdaļām, kuru pamatā ir Lavandula hibrīda eļļa, kampars un metilnikotināts (PP vitamīna atvasinājums – palīdz sagatavot audus fiziskai slodzei). Sildošais efekts ir mērens ar ilgstošu efektu. Nesatur parabēnus un citas kaitīgas ķīmiskas vielas.

Ieguvumi:

  • Labi slīdošs, sildošs masāžas losjons. Uzlabo asins cirkulāciju. Losjona sildošās sastāvdaļas un sildošais efekts var radīt īslaicīgu ādas apsārtumu – tā ir normāla ķermeņa reakcija.
  • Piemērots sildošai masāžai.
  • Piemērots sāpīgu un nogurušu muskuļu ārstēšanai, muskuļu iesildīšanai, lai tie būtu elastīgi un gatavi fiziskām aktivitātēm.
  • Var lietot gan pirms sportiskām aktivitātēm, gan arī pēc.
  • NAQI® masāžas losjons Ultra Plus ar savām labajām slīdēšanas īpašībām ir ideāli piemērots masāžām, kas ilgst apmēram 30 minūtes. Tas nav taukains, ātri iesūcas un neatstāj traipus.

Ir noliktavā