FASCIQ Sport vakuuma banku komplekts

35,50 

FASCIQ Sport vakuuma banku komplekts

FASCIQ Sports vakuuma banku komplektā ir 4 vakuuma bankas: 2 lielas un 2 mazas ar kuru palīdzību var ārstēt fascijas mobilitātes un kustību traucējumus. Ar vakuuma bankām var satvert, vilkt, un stumt fascijas audus. Šīs vakuuma bankas ir izgatavotas no silikona un tās ir viegli uzturēt tīras un sterilas.

Produkta apraksts:

  • Viegli izmantot – silikona vakuuma bankas ir viegli lietojamas pateicoties ergonomiski izstrādātai saķerei
  • Mīkstas un ērtas – visām silikona vakuuma bankām ir mīksta un ērta sajūta, kas rada vislabāko vakuuma terapijas efektu
  • Speciāli veidots dizains dažādu mērķa zonu ārstēšanai
  • Komplektā ir 2 lielas vakuuma bankas (izmērs 67mm) un 2 mazas (izmērs 57mm)
  • Fasciq EVA stingra materiāla maciņš
  • Vakuuma bankas ir izgatavotas no 100% pārtikas pakāpes silikona
  • FASCIQ silikona vakuuma banku komplektu var ņemt līdz jebkur – uz treniņiem vai ceļojumos. Komplekts ir kompakts un ērts, pietam vakuuma bankas nav salaužamas.

Padoms: uzklājot masāžas vasku vai krēmu vakuuma terapijai, bankas ir vieglāk pārvietot uz ādas.

Kā darbojas vakuuma bankas?

Vakuuma banku izmantošana rada dekompresīvu efektu audos tieši zem aplikācijas vietas. Vakuuma efekta izraisītā audu pacelšana var būt atšķirīgs stimuls audiem un nervu sistēmai, un dažiem cilvēkiem tas var būt relaksējošs veids, kā ārstēt saspringtus vai sāpīgus mīkstos audus un triggerpunktus. Tas ir pretstats daudziem citiem manuālās terapijas veidiem, kas parasti rada saspiešanas spēku, piemēram, masāža, IASTM rīku vai flossband izmantošana.

Kā pareizi izmantot vakuuma bankas?

Parasti lielākā daļa vakuuma banku vienā reizē atrodas tikai dažas minūtes. Ķermeņa lejasdaļas (muguras lejasdaļa un kājas) parasti spēj izturēt ilgāku aplikācijas laiku, savukārt ķermeņa augšdaļa (kakls, spranda un rokas) var iegūt adekvātu ārstniecisko efektu ar īsākiem aplikācijas periodiem.

Reizēm vietā, kur bijusi vakuuma banka, paliks neliels apļveida zilums. Tas notiek retāk ķermeņa lejasdaļā un retāk ar vieglāku vakuuma sūkšanas spiedienu. Zilumi parasti nav ārstēšanas mērķis, bet tie biežāk var rasties cilvēkiem, kuriem viegli rodas zilumi. Paturot to prātā, šai cilvēku grupai sākotnēji ir ieteicams saīsināt vakuuma bankas aplikācijas laiku, lai pārbaudītu ķermeņa toleranci pret ārstēšanu ar vakuuma bankām. Vakuuma banku uzlikšana uz sejas/galvas rada daudz lielāku iespēju radīt zilumus, un tā parasti nav ieteicama. Šim lietojumam ir ieteicams izmantot sejas vakuuma banku komplektu.

Vakuuma bankas ir veidotas, domājot par kustību. Kamēr vakuuma bankas atrodas uz ādas, tās var pārvietot, kamēr tās satver apakšējos audus; vai vakuuma bankas var atstāt nekustīgi un ķermeņa daļas, pie kuras tie ir piestiprināti.

Ir noliktavā

SKU: AC98189 Kategorija: , Birkas: , ,