NeuroTrac SPORTS XL elektrostimulācijas ierīce

195,00 

NeuroTrac SPORTS XL – Universāla elektrostimulācijas iekārta, kas piedāvā plašu funkciju klāstu, tostarp muskuļu veidošanu, tonizēšanu, rehabilitāciju un celulīta mazināšanu. NeuroTrac Sports XL ir uzlabota un moderna digitāla divu kanālu STIM ierīce ar četriem kanāliem, kas ļauj savienot līdz pat 8 elektrodu spilventiņus, lai nodrošinātu jaudīgāku un pielāgojamu muskuļu stimulāciju. Tajā ir lieliska 21 iebūvēta sporta un muskuļu rehabilitācijas programma un 3 pielāgojamas programmas. 5 segmentu programmas var arī pielāgot visprasīgākajiem lietotājiem neatkarīgi no tā, kāda ir sporta trauma.

NeuroTrac Sports XL programmas:

Warm up, Capillary, Endurance, Resistance force output 1,2 and 3, Maximum force output, Explosive force output, Lipocytes Metabolism 1 and 2, Muscle at Rest, Mass Muscle Contraction, Active Recovery, Muscle Toning, Calming the Muscle, Pain Relief, Explosive Strength Level 1, 2, 3 and 4, kā arī 3 pielāgojamas programmas.

Šī ir augstas kvalitātes specializēta elektrostimulācijas ierīce, ko izmanto profesionāli sportisti un fizioterapeiti, lai izveidotu, tonizētu un uzturētu veselīgus muskuļus. Tā var palīdzēt sasniegt intensīvākus vingrinājumus, kā arī palīdzēt atgūt muskuļu spēku pēc traumas.

Šo preci ir iespējams iegādāties ar līzingu. Par līzinga iespējām rakstiet uz info@fiziopreces.lv

Aizdevums.lv

Ir noliktavā

SKU: AC4394 Kategorija: Birka: