NeuroTrac REHAB (TENS + STIM) elektrostimulācijas ierīce

179,00 

NeuroTrac REHAB ir kompakta un funkcionāla elektrostimulācijas iekārta, kas darbojas divos režīmos TENS un STIM, ir paredzēta muskuļu stimulēšanai un sāpju mazināšanai. Paredzēta lietošanai medicīnas iestādē vai mājās. Divi atsevišķi neatkarīgi kanāli. STIM režīms tiek vadīts arī ar tālvadības pulti. Viegli izmantot. 16 ražotāja sagatavotas un 3 lietotāja programmētas programmas (2 TENS, 1 STIM).

TENS neārstē problemātiskus fizioloģiskos stāvokļus; tas tikai palīdz kontrolēt sāpju uztveri. TENS nedarbojas katram lietotājam. Tomēr fizioterapeiti un ārsti visā pasaulē plaši izraksta TENS, un parasti tiek uzskatīts, ka tas darbojas lielākajai daļai lietotāju. Visā ķermenī ir miljoniem mazu nervu šķiedru, un, lai radītu hroniskas sāpes, ir nepieciešami tikai daži impulsi. Papildus mazajām šķiedrām, kas ļauj sajust sāpju sajūtu, ķermeni veido arī lielāka diametra nervu šķiedras. Šīs lielākās nervu šķiedras pārraida mazāk nepatīkamas sajūtas, piemēram, pieskārienu vai siltumu, palīdzot mums veidot iespaidu par apkārtējo vidi. Lielāko nervu šķiedru stimulēšana, izmantojot TENS, var kavēt sāpju pārnešanu gar mazākajām nervu šķiedrām uz muguras smadzenēm [pazīstama kā “Pain gate teorija”].

Produkta apraksts:

  • TENS mašīna – Palīdz hronisku vai akūtu sāpju mazināšanai
  • Elektriskā muskuļu stimulācija (EMS) – Elektro-muskuļu stimulācijas vienības plaši izmanto fizioterapeiti visā pasaulē, lai palīdzētu agrīnai muskuļu nostiprināšanai.
  • Pārnēsāšanas soma, lai viss būtu drošībā un kopā, lai to būtu viegli uzglabāt.
  • Lietotājam draudzīga lietošanas pamācība (tostarp iepriekš iestatītas programmas opcijas)
  • 9V akumulators
  • 4 pašlīmējoši atkārtoti lietojami elektrodi. Jūs varat nekavējoties sākt lietot mašīnu.
  • Ērts jostas klips
  • 2 gadu ražotāja garantija

Šo preci ir iespējams iegādāties ar līzingu. Par līzinga iespējām rakstiet uz info@fiziopreces.lv

Aizdevums.lv

Ir noliktavā

SKU: AC4392 Kategorija: Birka: