NeuroTrac MultiTENS elektrostimulācijas ierīce

135,00 

NeuroTrac MultiTENS ir divu neatkarīgu kanālu TENS un EMS elektrostimulācijas iekārta ir paredzēta sāpju mazināšanai un muskuļu rehabilitācijai. NeuroTrac MultiTENS elektrostimulācijas ierīce piedāvā veikt terapiju ar divām programmām vienlaikus, ļaujot Jums efektīvāk mazināt sāpes. Sāpes var pārvaldīt divos veidos; izmantojot “sāpju vārtu mehānismu”, kas novērš sāpju signālu nokļūšanu smadzenēs; un endorfīnu – organisma dabiskā pretsāpju hormona – atbrīvošanās. NeuroTrac MultiTENS nodrošina abas šīs metodes vienlaikus.

NeuroTrac MultiTENS ir arī iespēja nodrošināt ārstēšanu divās dažādās formās; TENS vai EMS. TENS gadījumā caur elektrodiem caur ādu tiek nosūtīti viegli elektriski impulsi, lai mainītu ķermeņa sāpju uztveri.

  • EMS ārstēšana stimulē muskuļu un nervu šķiedras, lai ārstētu vairākas ar muskuļiem un nerviem saistītus apstākļus, piemēram, sporta traumas, nesaturēšanu un insultu. EMS ir populāra arī sporta un fitnesa profesionāļu vidū, lai palielinātu muskuļu spēku un sasildītu muskuļus pirms treniņa.
  • TENS neārstē problemātiskus fizioloģiskos stāvokļus; tas tikai palīdz kontrolēt sāpju uztveri. TENS nedarbojas katram lietotājam. Tomēr fizioterapeiti un ārsti visā pasaulē plaši izraksta TENS, un parasti tiek uzskatīts, ka tas darbojas lielākajai daļai lietotāju.

Šo preci ir iespējams iegādāties ar līzingu. Par līzinga iespējām rakstiet uz info@fiziopreces.lv

Aizdevums.lv

Aizkavētais pasūtījums

SKU: AC4393 Kategorijas: Birkas: