Naqi masāžas vasks – favorīts masāžas līdzekļa izvēlē!

Naqi masāžas vasks

Lai veiktu kvalitatīvu masāžu un dažādas mīksto audu tehnikas, terapeiti izmanto masāžas līdzekļus – masāžas losjonus, eļļas, krēmus, kā arī masāžas vasku. Masāžas līdzekļi uzlabo masāžas terapijas kvalitāti, radot dziļāku masāžas efektu, kā arī sniedz terapeitam vairāk kontroles pār masāžas tehnikām un kustībām. Katram terapeitam var būt savas priekšrocības masāžas līdzekļa izvēlē, atkarībā no terapeita tehnikām. Katram masāžas līdzeklim ir savas unikālas priekšrocības, tāpēc nav brīnums, ka citi terapeiti turēs savā arsenālā visus šos masāžas līdzekļus.

Izdevīgi
Populāra prece
34,90 
Populāra prece

Bet kādas tad ir galvenās atšķirības?

Masāžas losjons ir piemērots nelielām zonām vai ātrai masāžai, jo losjona konsistence ir vieglāka nekā masāžas krēmiem vai eļļai. Masāžas losjoni parasti iesūcas ādā diez gan ātri, tāpēc tas nav īsti piemērots ilgākām masāžas procedūrām. Losjonu var labi izmantot priekš vieglākām vai vairāk virspusējām masāžas tehnikām.

Masāžas eļļas var tikt izmantotas priekš ilgākām masāžas procedūrām, jo eļļa tik ātri neuzsūcas ādā. No personīgās fizioterapeita pieredzes – Es priekšroku parasti dodu masāžas krēmiem vai masāžas vaskam, jo šie līdzekļi nodrošina vislabāko kontroli par masāžas tehnikām, ļauj veikt dziļāku mīksto audu masāžu, ļauj visefektīvāk strādāt uz triggerpunktiem, kā arī ir salīdzinoši ekonomiski.

Ja mēs salīdzinām masāžas līdzekļu cenas – parasti masāžas losjoni un eļļas mēdz būt lētākas par masāžas krēmiem un vasku. Tomēr masāžas krēmi un vasks ir salīdzinoši ekonomiski lietojami – šie masāžas līdzekļi tik viegli neuzsūcas ādā un tādēļ vienai masāžas procedūrai ir nepieciešams salīdzinoši mazs daudzums krēma vai vaska.

Naqi masāžas vasks – viens no galvenajiem favorītiem masāžas līdzekļa izvēlē!

Naqi masāžas vasks – ir smalku eļļu maisījums, kas rūpīgi atlasīts, lai garantētu izcilu mīksto audu terapijas kontroli. Fizioterapeita darbā es daudz strādāju ar masāžas un mīksto audu tehnikām. 90% no maniem pacientiem ir sportisti, tādēļ bieži nākas strādāt ar mīksto audu traumām, savilktiem muskuļiem, fascijas problēmām, triggerpunktiem, utt. Naqi masāžas vasks ir diez gan universāls, jo to var izmantot pie jebkuras masāžas. Masāžas vasks nav lipīgs, tam ir patīkama, bieza konsistence. Izmantojot masāžas vasku, var veikt jebkuras masāžas un mīksto audu tehnikas. Tas sniedz lielisku kontroli pār kustībām un ļauj lieliski ‘’noķert’’ vajadzīgos punktus.

Ja Mēs ķeramies klāt pie miofasciālām tehnikām jeb fascijas tehnikām, tad masāžas vasks ir lieliska izvēle. Masāžas vasks nodrošina ļoti labu kontroli, tvērienu vai ‘’saķeri’’, tādēļ ar fasciju ir viegli strādāt – to var apstrādāt ar dažādām nespecifiskām masāžas tehnikām, kā arī stiept un citādi mobilizēt.

Bieži vien pie masāžas es izmantoju arī citus piederumus, piemēram, masāžas vakuuma bankas vai fascijas nažus, jeb IASTM. Gan priekš vakuuma banku tehnikām, gan fascijas nažu izmantošanas ir nepieciešams biezs masāžas līdzeklis un visbiežāk tiek izmantots tieši masāžas vasks. Lai vakuuma banka nebūtu statiski novietota uz ādas, tai ir nepieciešama slīdoša virsma. Tieši tāpēc masāžas vasks ir ļoti noderīgs, jo to izmantojot, var veikt vakuuma banku vilkšanas tehnikas, piepaceļot ādu un stiepjot fasciju – tas nodrošina lielisku fascijas un ādas mobilizāciju, kā arī veicina lokālo apasiņošanu.

Ja mēs domājam par fascijas nažu izmantošanu, tad te svarīga ir lieliska kontrole un ‘’saķere’’. Fascijas nažu tehnikas ir paredzētas priekš fascijas mobilizācijas, stiepšanas un apasiņošanas veicināšanas. Tāpēc bez masāžas vaska šīs tehnikas nebūs pietiekami kvalitatīvas.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Pieraksties jaunumiem

Un saņem 5% atlaidi savam pirmajam pasūtījumam!