Kā izvēlēties pareizo masāžas kušeti?

Masāžas kušete

Neatkarīgi no tā, cik pieredzējis speciālists Jūs būtu, atrast piemērotu masāžas kušeti var būt izaicinājums. Tirgū ir tik daudz dažādu variantu no kā izvēlēties un masāžas kušetes iegādei ir jābūt pārdomātai, lai Jūs būtu ar tās lietošanu maksimāli apmierināts. Šajā bloga rakstā Mēs centīsimies atbildēt uz to – kā izvēlēties pareizo masāžas kušeti.

Masāžas kušetes

Masāžas kušete – Model TE

580,00 
Populāra prece

Masāžas kušetes

Masāžas kušete – Model MA

445,00 

Portatīva vai stacionāra masāžas kušete?

Vispirms vajadzētu saprast, kur Jūs plānojat izmantot masāžas kušeti. Ja Jūs plānojat to izmantot tikai vienā vietā, tad laba izvēle ir stacionāra masāžas kušete – elektriska vai hidrauliska. Tomēr, ja Jūs plānojiet masāžas kušeti izmantot daudzās vietās, piemēram, dodoties mājas vizītēs, tad absolūti labākais variants ir – portatīvā masāžas kušete.

Augstuma un muguras daļas regulēšana.

Stacionāra masāžas kušete ir ar elektriski vai hidrauliski regulējamu augstumu. Stacionārās masāžas kušetes mēdz būt viendaļīgas, divdaļīgas vai pat trīsdaļīgas – šīs daļas (piemēram, muguras daļa) arī ir ērti regulējamas vai nu ar rokas pulti vai arī ar kājas pulti. Divdaļīgajām masāžas kušetēm, piemēram, var pacelt muguras daļu un tādējādi nodrošināt pacientam pusguļus/pussēdus pozīciju. Trīsdaļīgajām kušetēm bieži šīs daļas ir regulējamas gan uz augšu, gan uz leju – kas ir lieliska iespēja, ja Jūs praktizējat muguras mobilizācijas tehnikas.

Portatīvajām kušetēm parasti ir 2 daļas – tās ir salokāmas un pārnēsājamas. Portatīvās kušetes parasti ir ar manuāli regulējamu augstumu. Tomēr šo augstumu nav iespējams regulēt terapijas laikā, kad pacients ir uz tās. Portatīvajām kušetēm arī mēdz būt regulējama muguras daļa. Tomēr portatīvās kušetes augstuma un muguras daļas regulēšana nav tik ērta, kā stacionārajām kušetēm.

Stabilitāte un ērtība.

Ja stacionārās masāžas kušetes ir gana stabilas, tad ar portatīvajām masāžas kušetēm ir jāizdara pareizā izvēle, lai kušete būtu pietiekami stabila. Te svarīga ir masāžas kušetes konstrukcija un konstrukcijas materiāls. Portatīvās masāžas kušetes konstrukcijas tiek izgatavotas no alumīnija, koka vai tērauda. Vislabākais risinājums stabilitātes ziņā ir tērauda konstrukcija. Tomēr tas arī padara masāža kusēti smagāku nekā koka un alumīnija konstrukcijas. Par to ir nepieciešams padomāt, ja Jūs plānojat bieži doties izbraukuma vizītēs un staipīt smagu tērauda masāžas kušeti uz daudzīvokļu mājas 5. stāvu var būt gana izaicinoši. Koka un alumīnija masāžas kušetes ir vieglākas, bet nodrošina mazāku kušetes stabilitāti.

Cena.

Vēl viens svarīgs faktors ir kušetes kvalitāte. Lētākas masāžas kušetes ne vienmēr ir labākais risinājums. Iegādājoties it kā lētu masāžas kušeti, var nākties maksāt divreiz – esot neapmierinātam par iegādātās masāžas kušetes kvalitāti, būs jāmeklē cita. Tādēļ meklējot masāžas kušeti priekš iegādes, ir svarīgi uzreiz izvēlēties kvalitatīvu pirkumu.

Portatīvā masāžas kušete, protams, ir salīdzinoši lētāka par stacionāro masāžas kušeti.

Masāžas kušetes platums.

Masāžas kušetes platums nodrošina komfortu ne tikai pacientam, bet arī terapeitam. Ir jāizsver tādi faktori, kā, piemēram, Jūsu klientu auditorija. Ja Jūs strādājat ar bērniem vai jauniešiem, tad pilnīgi droši var izvēlēties šaurāku masāžas kušeti. Parasti masāžas kušetes tiek piedāvātas 50 līdz 80 cm platumā. Patiesībā 50cm plata masāžas kušete derēs arī lielākai daļai pieaugušo. Tieši tādēļ 50cm un 60cm platums ir vispopulārākā pircēju izvēle. Šaurāka masāžas kušete nodrošina lielāku komfortu terapeitam – ir vieglāk un tuvāk piekļūt pie zonas, kur Jūs, piemēram, veicat masāžas terapiju un nav jāliecas pāri pacientam. Tieši šis aspekts palīdz noņemt papildus slodzi no Jūsu muguras. Strādājot pie platas masāžas kušete vai pat Bobata galda, ļoti liela slodze iet uz muguras jostas vietu. Šaurāka masāžas kušete ir salīdzinoši daudz ērtāka.

Daudzām masāžas kušetēm ir pieejami arī sānu roku balsti, kurus var izmantot pie lielāka auguma pacientiem. Tādēļ var izvēlēties šaurāko masāžas kušetes variantu.

Mūsu veikalā Mēs piedāvājam Tarsus zīmola masāžas kušetes, kuras ir pieejamas gan portatīvā, gan stacionārā variantā. Tarsus zīmola masāžas kušetes ir ļoti kvalitatīvas un izturīgas. Portatīvās masāžas kušetes nāk ar tērauda konstrukciju un nodrošina izcilu stabilitāti. Stacionārās masāžas kušetes ir pieejamas ar hidraulisko un elektrisko šasiju. Visas Tarsus zīmola masāžas kušetes tiek izgatavotas pēc pieprasījuma – var izvēlēties visus Jums nepieciešamos papildaksesuārus, sākot no krāsas līdz pat polsterējuma biezumam.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *