Gameready PRO kriokompresijas iekārtas iegāde noteikti būs brīnišķīga investīcija, ja Jūs daudz sportojiet, trenējaties sacensībām, regulāri jūtat sāpes vai saspringumu kājās pēc slodzes. Kriokompresijas iekārtas iegāde arī noteikti atmaksāsies profesionāliem sportistiem, fizioterapijas centriem vai sporta klubiem, kas to lietos daudz un regulāri. Gameready PRO tiek izmantota pat slimnīcās un privātās ortopēdijas klīnikās, lai palīdzētu noņemt tūsku un sāpes pēc dažādām locītavu operācijām. Kriokompresijas iekārta ir lielisks palīgs pēc dažādām operācijām, kā piemēram, ceļa locītavas operācijas, potītes operācijas, gūžas locītavas operācijas, utt.

Gameready

Gameready PRO kriokompresijas sistēma ir uzlabota aukstuma un kompresijas ierīce, kas var palīdzēt samazināt sāpes un pietūkumu, un palīdzēt pie traumu vai operāciju rehabilitācijas. Kriokompresijas iekārta ir ērta un viegli lietojama, un tā ir izstrādāta, lai palīdzētu Jums pēc iespējas ātrāk atgriezties pilnā formā. Game Ready ir nozares līderis aukstuma un kompresijas terapijas nodrošināšanai, ko izmanto tūkstošiem ortopēdisko ķirurgu, fizioterapijas klīniku un praktiski visu profesionālo sporta veidu sportisti.

Nomājot kriokompresijas iekārtas sistēmu, Jūs varēsiet ērtā vietā un laikā pilnvērtīgi iziet kriokompresijas procedūras kursu. Pēc dažādām locītavu operācijām, kā piemēram, ceļa locītavas endoprotezēšanas vai krustenisko saišu rekonstrukcijas, pirmajās nedēļās ir jūtamas gan sāpes, gan ir sapampums. Abi šie faktori ne tikai palēlina rehabilitācijas procesu, bet arī var ietekmēt tā veiksmīgu iznākumu. Tāpēc ir svarīgi pirmajās pēcoperācijas nedēļās sekot līdz RICE principam (Rest, Ice, Compression, Elevation). RICE princips ir vispārpieņemts nozares standarts akūtu un hronisku mīksto audu traumu un pēcoperācijas traumu ārstēšanai. Bieži vien ar 1 aukstuma aplikāciju dienā var būt par maz, un var būt nepieciešamas pat 3-4 aplikācijas. Tieši tādēļ kriokompresijas iekārtas noma var būt lieliska investīcija akūtu traumu vai pēcoperāciju rehabilitācijā. Nomājot Gameready PRO kriokompresijas sistēmu var ietaupīt ne tikai vērtīgo laiku un pūles, bet arī finansiālā ziņā. Mēs piedāvājam nomāt kriokompresijas sistēmu par lētāku summu, pietam Jūs un Jūsu tuvinieki varēsiet izbaudīt pilnvērtīgāku kriokompresijas sistēmas procedūru.

Kriokompresijas sistēmā ir ar mikroprocesoru iespējots pārnēsājams vadības bloks, kas ļauj regulēt pneimatisko (gaisa) spiedienu, laika un temperatūras iestatījumus. Ārstēšanas sesijas var pielāgot atkarībā no pacienta vajadzībām.

Gameready pro
Gameready PRO

Mēs varam piedāvāt personalizētu palīdzību, apmācību un instrukciju, kā efektīvi izmantot Gameready PRO kriokompresijas sistēmu. Gameready PRO sistēmai līdzi dodam nepieciešamo aplikātoru, piemēram, ceļa locītavas, potītes, muguras jostas daļas, plaukstas locītavas vai elkoņa locītavas. Viss inventārs tiek piegādāts Jums uz mājām 1-2 dienu laikā kopā ar lietošanas instrukciju. Viss komplektā iekļautais inventārs ir tīrs un dezinficēts.

Iznomāto inventāru izsniedzam vai piegādājam Rīgā. Lūdzam ņemt vērā, ka inventāra piegāde ārpus Rīgas nav pieejama. Ja vēlaties iznomāt piedāvāto inventāru, tad sazinieties ar mums, rakstot uz info@fiziopreces.lv lai noskaidrotu pieejamību un sarunātu piegādi vai inventāra izsniegšanu.