Aerify limfodrenāžas ierīces iegāde noteikti būs brīnišķīga investīcija, ja Jūs daudz sportojiet, trenējaties sacensībām, regulāri jūtat sāpes vai pietūkumu kājās pēc slodzes. Aerify limfodrenāžas ierīce atsevišķos gadījumos pat var aizstāt klasisko kāju masāžu. Limfodrenāžas ierīces iegāde arī noteikti atmaksāsies fizioterapijas centriem vai sporta klubiem, kas to lietos daudz un regulāri.

Nomājot limfodrenāžas zābaku sistēmu, Jūs varēsiet ērtā vietā un laikā pilnvērtīgi iziet limfodrenāžas procedūras kursu. Nomājot limfodrenāžas zābaku sistēmu var ietaupīt ne tikai vērtīgo laiku, bet arī finansiālā ziņā. Skaistumkopšanas salonos, medicīnas un fizioterapijas centros 1 limfodrenāžas procedūras cena var svārstīties no 15-30EUR. Mēs piedāvājam nomāt limfodrenāžas sistēmu par lētāku summu, pietam Jūs un Jūsu tuvinieki varēsiet izbaudīt pilnvērtīgāku limfodrenāžas procedūru.

 

Limfodrenāžas procedūras palīdz ne tikai kosmētiskos nolūkos, bet arī ārstnieciskos un profilaktiskos nolūkos. Limfodrenāžas procedūra ir mehāniska masāža ar mainīgu gaisa spiedienu, kā rezultātā uzlabojas asinsrite un limfas plūsma. Limfodrenāžas sistēma palīdz muskuļiem atjaunoties pēc lielām slodzēm – cilvēkiem, kuriem ir vairāk par 3-4 treniņiem nedēļā. Limfodrenāžas procedūra uzlabos asins cirkulāciju un palīdzēs atjaunoties muskuļiem pēc crossfit treniņiem, svaru celšanas, velobraukšanas, triatlona, futbola treniņiem utt.

Limfodrenāžas iekārtai ir:

  • 6 dažādi procedūru režīmi

  • 8 dažādi gaisa spiediena režīmi

  • Zābaki un bikses ietver 8 gaisa spiediena kambarus, kas ļauj dažādot gaisa spiedienu procedūras laikā

Limfodrenāžas zābaki:

  • noņem kāju smaguma sajūtu;

  • veicot limfātisko drenāžu, atbrīvo ķermeni no toksīniem;

  • noņem nogurumu un pietūkumu;

  • samazina celulītu.

Limfodrenāžas sistēmai līdzi dodam 1-2 izmēru zābakus (M izmērs augumam 1,65m – 1,83m un L izmērs augumam 1,80m – 2,05m), kā arī limfodrenāžas bikses, kuras ir piemērotas kāju, muguras lejasdaļas, gūžas un cirkšņa zonai (augums 1,60m – 1,95m).

Populāra prece

Iznomāto inventāru izsniedzam vai piegādājam Rīgā. Lūdzam ņemt vērā, ka inventāra piegāde ārpus Rīgas nav pieejama. Ja vēlaties iznomāt piedāvāto inventāru, tad sazinieties ar mums, rakstot uz info@fiziopreces.lv lai noskaidrotu pieejamību un sarunātu piegādi vai inventāra izsniegšanu.