Estētiskā teipošana ar kinezioloģisko teipu

Beauty taping

Vairumam cilvēku kinezioloģiskā teipošanas var asociēties ar sportu vai fizioterapija. Tomēr kinezioloģiskie teipi tiek izmantoti arī citiem nolūkiem, piemēram, estētiskajai teipošanai jeb ‘’Beauty taping’’. Estētiskās teipošanas metodes tiek izmantotas, lai cīnītos pret grumbiņām.

Kādi ir ieguvumi sejas teipošanai?

Kinezioloģiskais teips sejai ir paredzēts, lai uzlabotu limfas plūsmu un palīdzētu ķermenim izvadīt audos uzkrātās atkritumvielas un šķidrumus. Tas var palīdzēt atslābināt muskuļus, tādējādi samazinot grumbiņu veidošanos.

Estētiskās teipošanas metodē teips tiek uzklāts uz ādas. Pie dažādām kustībām teips stimulē arī mīksto audu kustību, piemēram, kā vieglas masāžas laikā. Šī pastāvīgā ‘’sejas masāža’’ palīdz uzlabot sejas muskulatūras tonusu un palīdz mazināt saspringumu. Estētiskās teipošanas metode arī palīdz uzlabot limfas sistēmas darbību un stimulē lokālo asins cirkulāciju.

Ikdienas estētiskā teipošana var palīdzēt uzlabot ādas stāvokli un mazināt grumbiņu veidošanos.

Estētisko teipošanu var izmantot profilaktiskā nolūkā, lai mazinātu ādas novecošanos. Svarīga ir pareiza teipa uzklāšanas metode, ko Jums var parādīt skaistumkopšanas speciālists. Kinezioloģiskais teips var noderēt ne tikai priekš estētiskās teipošanas, tos var izmantot arī dažādiem citiem nolūkiem – pie traumām, saspringuma mazināšanai, pie galvassāpēm, utt.

Iesakām labas kvalitātes kinezioloģisko teipu!

Izvēloties kinezioloģisko teipu, ir vērts ņemt vērā teipa kvalitāti. Mazāk kvalitatīvi kinezioloģiskie teipi bieži vien satur līmes kārtu, kas var izraisīt niezi un apsārtumu. Veicot teipošanu uz sejas, tas ir īpaši svarīgi, lai šādas problēmas nerastos. Tieši tāpēc iesakām iegādāties augstas kvalitātes kinezioloģisko teipu. Tādi zīmoli, kā Curetape un K-Active ir speciāli izstrādājuši kinezioloģiskos teipus priekš estētiskās teipošanas. Šie teipi ir maigi, ir izgatavoti no kokvilnas materiāla, satur hipoalerģisku līmi un ir ar izcilu noturību

Ieteicamie produkti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *