BLACKROLL treniņa rīki

BLACKROLL treniņa rīki.

Vingrošanai mājās nav jābūt sarežģītai vai mazāk efektīvai nekā sporta zālē. Atliek tikai atrast pareizos vingrinājumus un piemērotus treniņa rīkus.

Šeit es sniegšu nelielu ieskatu par BLACKROLL zīmolu. Mūsu vietnē jūs atradīsiet arī lielu BLACKROOL produkcijas izvēli, piemēram, fascijas rullīšus, fascijas bumbiņas, fitnesa gumijas, vibrācijas ierīces, kā vibrācijas fascijas ruļļa komplektus un masāžas pistoli. BLACKROOL produkti ir izcilas kvalitātes, funkcionāli, izturīgi, krāsaini un arī par pieņemamu cenu. Lielākā daļa BLACKROLL instrumentu tiek ražoti Vācijā no 90% pārstrādājama materiāla. BLACKROLL zīmols rūpējas par vidi, tāpēc visi fascijas produktu izstrādājumi ir 100% pārstrādājami un nesatur ķīmiskas vielas.

Zīmols BLACKROLL sevi uzskata par ‘‘dzīvesstila’’ uzņēmumu. BLACKROLL piedāvā treniņa inventāru, kas ir viegli lietojams ikvienam. BLACKROLL zīmols piedāvā ne tikai treniņa un fascijas inventāru, bet arī labsajūtas produktus miega uzlabošanai un pats galvenais – zināšanas. Jūs varat atrast visu nepieciešamo informāciju oficiālajā BLACKROLL vietnē par Jums interesējošām tēmām. BLACKROLL piedāvā zināšanas par fasciju, vingrinājumiem un labsajūtu. Visa BLACKROLL produkcija ir izstrādāta, ņemot vērā šīs zināšanas un to, ko mēs zinām par fasciju un sāpēm.

BLACKROLL rīki ir radīti lietošanai ikvienam. Jums nav jābūt ekspertam vai pieredzējušam sportistam, lai tos izmantotu. Jūs varat tos izmantot jebkur, jo daudzi produkti ir mazi, viegli, izturīgi un pārnēsājami. Jūs pat varat tos ņemt līdzi brīvdienās vai ceļojumā. Šos rīkus var izmantot muskuļu un fasciju relaksācijai, sāpju mazināšanai vai priekš efektīvas iesildīšanās un atsildīšanās sporta nodarbību laikā. BLACKROLL zīmols pat iestājas par to, ka fasciju rīku izmantošana palīdz uzlabot miegu.

Īsumā par to, kas ir fascija?

Daudziem fascija ir kaut kas noslēpumains, un patiesībā zināšanas par fasciju joprojām attīstās. Fascija būtībā ir mīksto audu apvalks un saistaudi, kas aptver un stabilizē muskuļus un daudzus orgānus. Fascija ir arī nervu galu vieta, tādējādi padarot fasciju par lielāko maņu orgānu. Šeit arī bieži vien ir viens no galvenajiem sāpju avotiem. Šī iemesla dēļ BLACKROLL koncentrējas uz fasciju instrumentiem, kas paredzēti relaksācijai, pašsajūtas un miega uzlabošanai, sāpju mazināšanai, kā arī, kas ir svarīgi – uzlabotam sportiskajam sniegumam. BLACKROLL zīmols piedāvā ne tikai rīkus, ar kuriem strādāt, lai sasniegtu savus mērķus, bet arī, kā jau minēju iepriekš – zināšanas. Jo tikai regulāra un pareiza fasciju instrumentu izmantošana nesīs vajadzīgos panākumus. Tāpēc BLACKROLL piedāvā palīdzību, kā izmantot fasciju instrumentus tieši savā ikdienas dzīvē ar daudziem vingrinājumiem, no kuriem iedvesmoties.

Lai iegūtu vislabākos rezultātus, jums ir nepieciešami vislabākie rīki.

Un BLACKROLL® piedāvā virkni fasciju rīku – dažādu izmēru, virsmas dizainu, blīvumu, cietības pašmasāžas produktus. Tomēr ļoti svarīgi ir arī izvēlēties sev piemērotāko rīku. Neuztraucieties, BLACKROLL ir par to jau padomājuši, un zīmols ir izstrādājis lielu un plašu produktu klāstu, no kā būs ko izvēlēties katram. Varat izmantot tālāk redzamo tabulu, lai gūtu ieskatu par dažām atšķirībām produktu līnijā.

Ieteicamie produkti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *