AERIFY Limfodrenāžas zābaki

Aerify limfodrenāžas sistēma

Saturs: 

 • Aerify zīmols un piedāvātā produkcija.
 • Limfodrenāžas zābaki – kam tie ir domāti un kā var palīdzēt?
 • Kāpēc izvēlēties tieši Aerify zīmolu?
 • Trīs dažādas Aerify limfodrenāžas sistēmas – kā izvēlēties vispiemērotāko?
 • Kā pareizi lietot limfodrenāžas zābakus?
 • Mēs piedāvājam Jums izmēģināt Aerify limfodrenāžas zābakus.
 • Pirkt vai īrēt limfodrenāžas zābakus?
 • Lietotāju atsauksmes.

Fiziopreces.lv pieejamie limfodrenāžas produkti:

Aerify zīmols un piedāvātā produkcija.

Aerify zīmols piedāvā inovatīvus tehnoloģiskus krio-kompresijas terapijas un limfodrenāžas terapijas produktus. Aerify ir pašmāju – Latvijas zīmols, kas no 2018. gada piedāvā limfodrenāžas un krio-kompresijas terapijas produktus. To ir paspējuši iecienīt ne tikai Latvijā, bet arī ārvalstīs. Aerify piedāvātos atjaunošanās produkti īpaši iecienījuši ir sportisti – futbolisti, vieglatlēti, riteņbraucēji, utt. Aerify produkciju lieto arī FC Barcelona kluba fizioterapeiti un spēlētāji. Pasaulē šobrīd ir pieejami neskaitāmi zīmoli, kas piedāvā atjaunošanās produkciju, tomēr Aerify zīmola piedāvātā produkcija ir īpaši efektīva – un ne tikai tāpēc, ka tas ir mūsu pašmāju Latvijas zīmols. Aerify atjaunošanās ierīces ir raksturojamas ar visaugstāko kvalitāti, tās ir jaudīgas, pārdomātas un efektīvas.

Aerify zīmols piedāvā 3 veidu limfodrenāžas sistēmas – Aerify Standard, Aerify Charge un Aerify LITE, kā arī 1 veida krio-kompresijas terapijas sistēmu Aerify Cryboots. Par šiem modeļiem mēs pastāstīsim 4. bloga sadaļā – Trīs dažādas Aerify limfodrenāžas sistēmas – kā izvēlēties vispiemērotāko?

Aerify limfodrenāžas zābaki – kam tie ir domāti un kā var palīdzēt?

Aerify zābaki ir gaisa kompresijas masāžas (tos var dēvēt arī par limfodrenāžas zābakiem) zābaki ar vairākiem kambariem, kas secīgi piepūšas no potītēm līdz pat cirksnim un palīdz izmasēt nogurušās kājas, sāpīgos muskuļus un palīdz aizdzīt limfātisko šķidrumu. Limfodrenāžas terapija ir viens no pēdējā laika trendiem – to izmanto ne tikai profesionāli sportisti, bet arī amatieri un parastie cilvēki, lai palīdzētu ķermenim atjaunoties un atgūties no fiziskām slodzēm vai vienkārši smagas dienas. 

Limfodrenāžas sistēma jeb eksternālā pneimatiskā kompresija (EPK) kā tehnoloģija nav nekāds jaunums. Limfodrenāža jau vairākus gadu desmitus tiek izmantota medicīnā, lai uzlabotu limfas atteci, mazinātu pietūkumu un palīdzētu ar dažādām vēnu problēmām. Arī Aerify ierīcēm ir veiktas nepieciešamās CE un IIa klases medicīnas iekārtu sertifikācijas, un tās ir reģistrētas Zāļu Valsts Aģentūrā (ZVA) kā medicīniskas ierīces. Tāpēc Aerify limfodrenāžas ierīčes lieliski palīdzēs cilvēkiem ar iepriekš minētajām veselības problēmām uzlabot dzīves kvalitāti ikdienā mājas apstākļos.

Limfodrenāžas zābaki ir ērti, tos var mierīgi uzlikt un kādu laiciņu paskatīties televizoru vai palasīt grāmatu, kamēr notiek limfodrenāžas masāžas terapija.

Limfodrenāžas procedūras palīdz ne tikai kosmētiskos nolūkos, bet arī ārstnieciskos un profilaktiskos nolūkos. Limfodrenāžas procedūra ir mehāniska masāža ar mainīgu gaisa spiedienu, kā rezultātā uzlabojas asinsrite un limfas plūsma. Limfodrenāžas terapija novērš pietūkumu un palīdz muskuļiem atjaunoties pēc lielām slodzēm – cilvēkiem, kuriem ir vairāk par 3-4 treniņiem nedēļā. Limfodrenāžas procedūra uzlabos asins cirkulāciju un limfas plūsmu, un palīdzēs atjaunoties muskuļiem pēc crossfit treniņiem, svaru celšanas, velobraukšanas, triatlona, futbola treniņiem utt. Uzlabota asins cirkulāciju un limfas plūsma savukārt palīdz ātrāk un efektīvāk atbrīvoties no vielmaiņas blakusproduktiem, kā piemēram, pienskābes, kas rodas pēc fiziskām aktivitātēm. Uzlabotā plūsma ar uzturvielu un skābekļa bagātām asinīm ir tieši tas, kas ir nepieciešams Jūsu muskuļiem, lai tie varētu sevi ‘‘uzbūvēt no jauna’’.

Galvenie ieguvumi, lietojot Aerify limfodrenāžas sistēmu:

 • Uzlabo asins un limfas cirkulāciju.
 • Samazina traumu un sastiepumu risku.
 • Paātrina muskuļu atjaunošanos pēc fiziskām slodzēm.
 • Uzlabo sportisko sniegumu.
 • Samazina pietūkumu un piepampumu.
 • Noņem kāju smaguma sajūtu.
 • Veicot limfātisko drenāžu, atbrīvo ķermeni no toksīniem.
 • Noņem nogurumu.
 • Samazina celulītu.

Kāpēc izvēlēties tieši Aerify zīmolu?

Lai gan šobrīd atjaunošanās trenda ietekmē visā pasaulē ir pieejami neskaitāmi zīmoli, kas piedāvā līdzīgas preces, Aerify būs Jūsu labākā izvēle ne tikai tāpēc, ka tas ir mūsu pašu Latvijas zīmols. Pirmkārt, Aerify ir viens no retajiem zīmoliem, kas piedāvā 8 gaisa kambaru zābakus. Parasti citiem produktiem ir 4, 5, vai 6 gaisa kambari. 

Kāpēc 8 gaisa kambari ir labāk? 

Katram gaisa kompresijas masāžas ciklam ir divreiz vairāk soļu, tas padara procedūru pakāpeniskāku un efektīvāku. Ar 8 gaisa kambariem ir iespējamas daudz kompleksākas un personalizētākas programmas, ko 4 kambaru sistēmas nespēj nodrošināt. Pietam Aerify piedāvā ne tikai gaisa kompresijas zābakus, bet arī bikses, šortus, rokas, muguras jostas. Piemēram, Aerify bikses sniedzas virs vidukļā un veic gaisa kompresijas masāžu arī gurniem, sēžamvietai un muguras lejasdaļai, un tas iespējams tikai ar 8 kambaru sistēmu. Taču tas nav viss, Aerify ierīces ir daudz jaudīgākas, tās sasniedz spiedienu līdz 240mmHg (kas ir ekvivalents spiediens, kāds ir volejbola bumbā), kamēr citu zīmolu kompresori sasniedz tikai 110-150mmHg. 

Kam ir nepieciešams tik liels spiediens? 

Medicīniskos nolūkos tas nebūs nepieciešams, taču tādiem sportistiem, kā garo distanču skrējējiem, kam ir tievas kājas ar augstu muskulatūras tonusu un ļoti blīvu muskuļu struktūru, ar 110mmHg būs krietni par maz.

Trīs dažādas Aerify limfodrenāžas sistēmas – kā izvēlēties vispiemērotāko?

Aerify zīmols piedāvā trīs dažādas Aerify limfodrenāžas sistēmas. Te mēs sniegsim nelielu informācijas tabulu priekš Jums, lai varētu viegli un ērti salīdzināt visas 3 pieejamās limfodrenāžas sistēmas iekārtas. 

Kā pareizi lietot Aerify limfodrenāžas zābakus?

Aerify limfodrenāžas procedūru var lietot jebkurš, kas vēlas uzlabot savu labsajūtu. Tā ir paredzēta gan sportistiem, gan amatieriem, gan parastiem cilvēkiem pēc smagas darbadienas. To var lietot arī kosmētiskiem nolūkiem, piemēram, celulīta mazināšanai. Visas trīs Aerify limfodrenāžas sistēmas piedāvā 6 dažādus programmas režīmus

Pieejamie režīmi:

 • Aerify Standard piedāvā 6 dažādus limfodrenāžas terapijas režīmus.
 • A, B, C, D ir pamata atjaunošanas programmas:
 • A programma: ‘’Viena viļņa’’ programma ir lieliska un relaksējoša masāža pēc garas dienas uz kājām.
 • B programma: ‘’Secīgā saspiešana’’ lieliski noderēs kā limfodrenāža vai pienskābju pārstrādes uzlabošanai pēc sporta.
 • C programma: ‘’Dubultā viļņa masāža’’ intensīvai muskuļu relaksācijai.
 • D programma: ‘’Pilna saspiešana un atlaišana’’ visiem kambariem vienlaikus, ātram un intensīvam atjaunošanās procesam. 
 • E un F programmas ir iepriekšējo programmu kombinācijas.

Spiediena līmeņa iestatījumi.

Aerify Standard un Aerify LITE ierīces ļauj izvēlēties 8 dažādus spiediena līmeņus, kamēr Aerify Charge ierīcei ir 16 dažādi spiediena līmeņi. Aerify Standard un Aerify LITE spiediena līmeņi ir sadalīti no 30 līdz 240mmHg, kur katrs nākamais līmenis ir papildus 30 mmHg. Piemēram, pirmais līmenis ir 30 mmHg, sestais līmenis ir 180 mmHg un augstākais, jeb 8. līmenis ir 240 mmHg (vienāds ar gaisa spiedienu, kāds ir piepumpētā volejbola bumbā). Nepieciešamais spiediens ir atkarīgs no Jūsu kāju apkārtmēra (tievākām kājām parasti būs nepieciešams lielāks spiediens), spiediena tolerances un personīgās sajūtas. Mēs iesakām sākt ar vidēju spiedienu – 3. līdz 5. līmenis (spiediens 90 – 150 mmHg) un tad paaugstināt vai pazemināt spiedienu atkarībā no Jūsu sajūtām. Ņemiet vērā, ka procesa laikā sjūtām jābūt patīkamām. Ja Jūs nejūtaties komfortabli vai sajūtat sāpes, tad noteikti nepieciešams samazināt spiedienu, līdz process kļūst patīkams.

Atsevišķa gaisa kambaru izvēle.

Atsevišķie gaisa kambari var tikt deaktivizēti un aktivizēti, sniedzot Jums iespēju izvairīties no sāpīgu vai jutīgu vietu stimulēšanas. Vai tieši otrādi – koncentrēties uz konkrētām ķermeņa zonām, deaktivizējot pārējo zonu kambarus. Uzsākot ierīces darbību, visi gaisa kambari ir aktivizēti un tiks piepildīti ar gaisu. Lai deaktivizētu kādu gaisa kambari, var uzspiest uz ciparu uz ierīces pirms programmas uzsākšanas, kas atbild par konkrēto gaisa kambari. Gaisa kambarus atkal var atkārtoti aktivizēt, apstādinot programmu un uzspiežot uz attiecīgā gaisa kambara cipara, un atsākot programmu. Tādējādi Jūs varat eksperimentēt ar gaisa kambaru kombinācijām un atrast Jums visvēlamāko limfodrenāžas terapijas iestatījumu.

Laika iestatījumi.

Visas trīs limfodrenāžas sistēmas ierīces – Aerify Standard, Aerify Charge un Aerify LITE piedāvā iespēju izvēlēties terapijas laiku no 1 – 99 minūtēm. Mēs rekomendējam kā pamata atjaunošanās procesam izvēlēties – 30 minūtes procedūras seansu, 1 reizi dienā. Bet Jūs varat palielināt procedūras ilgumu līdz 99 minūtēm, ja vēlaties to lietot ilgāk. Procedūru var lietot arī priekš muskuļu iesildīšanas pirms treniņiem – var sākt pat ar 15 minūtēm, kā iesildīšanās procesu. Pēc treniņiem procedūru var veikt jau ilgāk ar relaksējošu efektu – 50 līdz 60 minūtes. Kamēr procedūra ir patīkama, lietošanas reizēm un ilgumam nav nekādu ierobežojumu.

Mēs piedāvājam Jums izmēģināt Aerify limfodrenāžas zābakus.

Ja Jūs vēlaties pirms nomāšanas vai iegādes ierīci izmēģināt un pārliecināties par tās kvalitāti, Mēs Jums varam piedāvāt ierīci notestēt bez maksas. Rakstiet mums uz info@fiziopreces.lv

Pirkt vai īrēt limfodrenāžas zābakus?

Limfodrenāžas sistēmu pie mums Fiziopreces.lv var gan vienkārši notestēt, gan iegādāties, gan arī nomāt. Mēs piedāvājam Jums iegādāties plašu Aerify produkcijas klāstu. Pieejami ir arī dažādi Aerify aksesuāri un rezerves daļas. Ja Jums interesē Aerify produkcijas iegāde, ieskataties Aerify produktu sadaļā

Limfodrenāžas ierīces iegāde noteikti būs brīnišķīga investīcija, ja Jūs daudz sportojiet, trenējaties sacensībām, regulāri jūtat sāpes vai pietūkumu kājās pēc slodzes. Aerify limfodrenāžas ierīce atsevišķos gadījumos pat var aizstāt klasisko kāju masāžu. Limfodrenāžas ierīces iegāde arī noteikti atmaksāsies fizioterapijas centriem vai sporta klubiem, kas to lietos daudz un regulāri.

Ja Jūs neesat pārliecināts par iegādi vai arī neplānojat ierīci izmantot regulāri, tad noteikti lieliska opcija ir to nomāt no Mums. Ja Jūs gatavojaties sacensībām, esat uzsācis regulārāk un vairāk sportot, jūtas sāpes vai vienkārši vēlaties ierīci izmēģāt – tad mēs piedāvājam Jums to nomāt. Piedāvātie nomas termiņi ir 3 dienas, 7 dienas un 14 dienas.

Nomas maksas:

 • 3 dienu noma – 40 EUR
 • 7 dienu noma – 80 EUR
 • 14 dienu noma – 140 EUR

Iznomā limfodrenāžas zābakus tiešsaistē mūsu interneta veikalā:

Populāra prece

Atsauksmes

Rinalds ir jaunais futbolists. Ar futbolu viņš nodarbojas jau 10 gadus, treniņi un spēles norit 6 reizes nedēļā – parasti tie ir 1 līdz 2 treniņi dienā, kas mēdz būt ilgstoši un nogurdinoši. Kā saka pats Rinalds, tad kājas pēc treniņiem ir ļoti nogurušas un prasās kāda terapija, kas palīdz ātrāk atjanoties. Jebkuram futbolistam ir ļoti svarīgi atjaunoties, lai kājas vienmēr būtu svaigas un katru dienu varētu pilnvērtīgi trenēties uz visiem 100%, kā arī vienkārši justies labi. Pats limfodrenāžas process ir interesants un nomierinošs – ieliec kājas zābakos un mierīgi atpūties kādas 30, 40 minūtes.

- Rinalds, futbolists

2 thoughts on “AERIFY Limfodrenāžas zābaki

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *